Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert pont arrol a szemelyrol...

Miert pont arrol a szemelyrol almodunk akirol almodunk?

Figyelt kérdés
ennek is van valami legendaja, mint pl. a csuklasnak? Egyebkent hallottam mar olyat, hogy arrol almodunk, aki elalvas elott rank gondolt, de neha eleg furcsa emberek vannak benne az almaimban, akik szinte lehetetlen, hogy ram gondoltak, szoval szerintem ez nem igaz. Szerintetek igaz? Es tudtok mas, ilyen fajta "legendakat"? Bocs, eleg hulye kerdes, de ez tokre erdekel :P

2016. nov. 1. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme a "legendáknak", ha nincs köze a valósághoz?

Nem kell semmi mitikus dolgot keresni egy álomban. Ami álmodban történik, az te vagy. A saját agyad generálja azokat a képek, különböző átélt érzéseidből. Az álomban gyakorlatilag csak az számít, hogy mit érzel. Van, hogy ez személyhez köthető, és értelmet nyer, van, hogy teljesen értelmetlen.

2016. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En a szemelyek jelentesere szinte mindig rajovok. Akar annyi is lehet,hogy a Facebookon frissitette a profilkepet az adott illeto,vagy eszembe jutott,hogy regen lattam,es kapasbol vele almodok. Bar eleg furcsa dolgok szoktak tortenni az emberekkel,egy multkori almomban egy evfolyamtarsam paprikava valtozott es megettuk.:D
2016. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem pont arról álmodsz, akiről, akkor is pont arról álmodsz, aki álmodban megjelenik!

"Pont más"-ról nincs álom, mert akiről álmodsz, az "pont az".

2016. nov. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról álmodsz amire nagyon vágysz vagy amitől nagyon félsz.
2016. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert ha mással álmodnál, akkor más lenne az a "pont valaki".
2016. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok gond-olat halad át az elmén az ébrenlét során, állítólagosan 60K.

Jelentős része nem tudatosul, akkor az ember nem érti miért szomorú.

A legtöbb gondolat élősködő pl. "Nekem ez úgysem sikerül"

Lehet észre sem veszed,mert pillanatnyi v. kiszorították más Gondolatok.


Ilyenkor álmodunk, olyat ami kudarcról szól, pl; vesztes emberekkel.

2016. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!