Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Viszonzatlan szerelemről...

Viszonzatlan szerelemről álmodni, másnap pedig pont az ellenkezőjéről? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom iránt többet érzek,de nem merem elmondani neki. Tegnapelött azt álmodtam hogy elmondtam neki az érzéseimet iránta,mire ő le "hazug p*csázott" és eltávolodott tőlem. Tegnap pedig pont azt álmodtam h együtt vagyunk. Ez most mi?

2015. márc. 6. 16:26
 1/3 Arkantos a Legjobb válasza:
Az elsőt valószínüleg azért álmodtad, mert nagyon nem szeretnéd ha ez történne, ezért ezt próbálod elfelejteni, de az álmodban mindig mindent a tudat alatti felhoz, amit nem szeretnénk, a tudat alattit nem lehet becsapni. A másodikat pedig azért álmodtad, mert gondolom sokat gondolkodtál ezen, és, hogy együtt lesztek, ezt is fel hozta a tudat alattid. De több mint valószínű, hogy egyik álmod se fog megtörténni. De mindegyikre van esély. Szerintem mondd meg neki, amit érzel. Bocs, ha szerinted nem hasznos a válaszom!
2015. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az, hogy össze vagy zavarodva és nem tudsz mit kezdeni a helyzettel! Én a helyedbe beszélnék vele mert így csak magadat emészted és az nem jó... Az első álmod a félelmeidre utalnak nekem, a második pedig a vágyaidra.
2015. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki de a napokban elmondta hogy úgy tekint rám mint ha a huga lennék...szerintem jobb ha nem tudja meg hogy mit érzek...:/
2015. márc. 16. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!