Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom, vagy valami más?

Tudatos álom, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Már most a kérdés elején szeretném kiemelni hogy csak KOMOLY válaszokra vagyok kíváncsi!

Aki nem tudja kérdésemre a választ legen szíves ne adjon buta választ.


Nagy bizonytalanságban vagyok, mert történt velem egy olyan dolog amit nem tudok felfogni hogy mi is lehetett pontosan.

Egy biztos, aludtam.

Hogy mi történt álmomban?

Eltért az eddigi mondhatni normál álomtól, tudtam gondolkodni, egész pontosan az történt, hogy elaludtam, majd unoka testvéremmel sétáltam és beszélgettünk, aztán egyszer csak teljesen elsötétült minden, olyan hangot hallottam mondhatni zúgást, mint amikor a porszívónak a hajlékony műanyagvégét a levegőben gyorsan forgatja az ember, bizonyára tudjátok milyen. aztán pedig nem tudtam mozogni, szerettem volna felébredni, mert tudtam hogy álom, szerettem volna segítséget kérni a szóba társamtól, és jelezni neki hogy bajban vagyok, de nem sikerült, majd a lábamat próbáltam mozgatni abban a reményben hogy meghallja a lábammal csapó zajt és fel figyel rám, és akkor bár nem éreztem hogy mozgatom a lábam, de igen, mozgattam a lábam, és úgy ébredtem fel.

Nagyon kellemetlen érzés volt, és alig mertem vissza aludni, féltem hogy ismét ez fog történt azonban szerencsére nem ez történt, és rendes álmom volt.

A kérdés az az, hogy ez tudatos álom volt? ha nem akkor mi lehetett ez? Meg jegyezném hogy körülbelül 3hónapja történt már velem ilyen, akkor nem érdekelt, de most már nagyon is érdekel, kérlek segítsetek, ha ismét megtörténne mivel tudnám kordában tartani? Hogyan tudnám meg állítani?? nem szeretnék ilyen álmokat.



2016. nov. 3. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi,de lehet hogy ez alvásparalízis volt.

De legközelebb ha ez történik nem pánikolj be hanem csinálj valóság vizsgálatot :)

Sok sikert

2016. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszod. Hála az úrnak rendes és békés álmom volt! :)
2016. nov. 4. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a legvalószínűbb az alvásparalízis, mikor a tudatod már ébren van, de a testednek még kell egy kis idő, valahogy így kell ezt elképzelni!
2016. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap ismét előfordult, bár most teljesen más volt, nem éreztem hátborzongatónak. Barátaimmal beszélgettem, érkezett egy levelem, az állt benne "Ez komoly" "Ez nem játék" ezt amikor el olvastam, szintén elsötétült minden, jött a fura zúgás hang, de most nem pánikoltam be, tudtam mit kell tegyek hogy felébredjek, és felrángattam magam az álmomból, semmi félelem, semmi rémület nem volt bennem, átfordultam a másik felemre, és folytattam az alvást, utána meg normális átlagos álmom volt. Nem vagyok teljesen biztos benne, de úgy érzem hogy már tudom kezelni, de bármi jó tanácsot szívesen meghallgatok.
2016. nov. 8. 03:00
 5/6 anonim válasza:
Ez nagyon para :O
2016. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy idő után megszokod... Nálam is volt ilyen 2 éve, de szerencsére tudtam mi a gond így nem pánikoltam. Ilyenkor gondolj csak arra, hogy kell egy perc és nem lesz gond :) Túl korán kel fel az agyad a testedhez képest.
2017. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!