Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
egész éjszaka álmodta,azt álmodtam, hogy 1 főiskolás bulin vagyok és nagyon részeg voltam és az egyik évfolyamtársammal lefeküdtem, aki szintén részeg volt, de nem érzek iránta semmit, de mindig megnevetett(arra h. lefeküdtem vele az nem láttam,)csak a másik nap a barátnőimnek meséltem és h. arra keltem fel h. tudtam h. terhes vagyok (az álomba)és nagyon sokat idegeskedtem, elakartam vettetni, de végül megtartottam, persze az egész főiskola rólam beszélt, mert azt mondtam. h. nem tudom ki az apa és otthon is nagyon kiakadtak, és a párom is kidobott miatta. Azt is megálmodtam, h. elmentem útra-hangra és kislányt vártam és h. otthagytam a főiskolát ahová imádok járni, az egész falú rólam beszélt. Az álom vége az volt h. otthon voltam a nővéremmel és már nagy hasam volt elfolyt a magzatvíz és a fájásokat is éreztem, el kezdtem kiabálni a nővéremnek, és felébredtem, de annyira átéreztem, h. amikor felkeltem szinte azt éreztem, h. szülni fogok. Annyira valóságos volt, h. a fiúra se tudok nézni és olyan volt mintha valóság lett volna.

2016. nov. 8. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Ez csak egy álom.. A tudat alatti félelmed.. Gyakorlatilag félsz attól hogy a párodat megcsalod egy főiskolás bulin és terhes leszel aztán mindenki elítél majd! Megoldás: Ne rakd szét a lábad és tud, hogy hol a határ. Ne legyél soha p..csa részeg.. Mert hidd el valakivel ez tényleg megtörtént már. Szóval ha el akarod kerülni a Szégyent akkor legyen eszed!!!!
2016. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NAgyon komplex sztori és igen hosszú

de mégis csak álom.


az ilyeneket nem kell úgy értelmezni hogy szimbólumokra bontjuk és elemezzük őket. aztán a szimbólumok viszonyát is elemezzük.


az ilyen álmok megtörténnek velünk. De nem az életben!

2016. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!