Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyan, hogy álomfejtés...

Létezik olyan, hogy álomfejtés céljából valahogy visszamegyünk egy régi álmunkba?

Figyelt kérdés
A lényeg: egyszer álmodtam egy olyan dolgot, ami a mai napig nem hagy nyugodni. Pontosan nem tudom, hogy mit jelenthet, és tudatosítani akarom magamban valahogy, hogy nem kell félnem tőle. Hátborzongatónak tartom, mert majdnem aznap, az apukám is szinte egy az egyben ugyan azt álmodta, amit én. És ráadásul azóta történtek olyan dolgok, amik egyre inkább arra engednek következtetni, hogy esetleg (nagyon remélem, hogy csak bebeszélem magamnak) valami jósló álom lehetett. De ha esetleg a tudatos álmodással valahogy azt is meg lehetne oldani, hogy ugyan azon a helyen legyek, vagy hogy ugyan azt álmodjam, akkor megtudhatnám esetleg, hogy mit is jelent pontosan. Mert így konkrétan nem találtam még semmit, ami segítségemre lenne és pontosan nem is tudom, hogy hova forduljak. Létezik ilyen? Vagy ez így ebben a formában hülyeség? Ha pedig igen, akkor hogy deríthetem ki, hogy mire akar utalni?

#álom #álmodás #jósló álom
2016. nov. 9. 12:07
 1/1 anonim válasza:
igen,aludj
2016. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!