Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tennem kéne valamit? Vagy ez...

JinxStop kérdése:

Tennem kéne valamit? Vagy ez csak egy álom és jól van ez így?

Figyelt kérdés

Álmomban összefutottam a régi szerelmemmel, akivel már két éve nem beszéltem. Teljesen őszintén beszélgettünk a múltról, én pedig bocsánatot kértem tőle, amiért az egészet elrontottam. (Ugyanis sosem jártunk, de nagyon jól tudom, hogy szeretett volna, csak még tapasztalatlan voltam és hülyén reagáltam a dologra.)

Azóta is sokat gondolok rá, és nem tudom elfelejteni, de nem merem felkeresni, mert félek, hogy már nem ugyanaz az ember és nem értene meg.

Az álomban ismét megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha járnánk. Erre én megkérdeztem, hogy van-e most barátnője, mire azt mondta, hogy volt, de érezte, hogy valami történni fog és nemrég szakítottak. Teljesen olyan volt, mint régen, csak épp külsőleg a mostani, idősebb kiadásában, szóval nem változott. Mit kéne csinálnom?



2016. febr. 20. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
keresd fel
2016. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az àlmok nem vàlnak valora..
2016. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 matenna válasza:
hívd fel,beszélj vele de csak mint barát aztán onnantól csak tőletek függ ;D
2016. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!