Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki aki jártas az álomfejté...

Valaki aki jártas az álomfejtésben, erről mondana pár szót? Kééérlek titeket NE Bunkóságot írjatok!

Figyelt kérdés

Elejen vm olyasmi volt h egy lany kistesoval kimegyek a tengergerpartra es bemegyek a vizbe valamiert..(hogy miert?!)

Azran talalkozok 2 hallal akik beszelnek es azt mondjak hogy van valami kincs amit meg akarnak szerezni es menjek veluk..

En megyek es valahogy viz alatt tudtam lelegezni meg ahogy ereztem "lathatatlanna valni". Uszkaltunk es talaltunk 1 hajo roncsot (ilyen "ilyesztot" ) azt mondta a hal menjunk.. Bementunk es (itt nemtom mi volt)... Aztan volt tovabb az ut es egy kis levego is volt.. Ugy nezett ki hogy kozepen egy oszlop lent meg keringenek a halak korbe a korben xd. Aztan egy nagyobb hal meg akart tamadni es en eluztam onnan.. A hal elvesztett es egy capa tamadott meg.. Usztam usztam es o uldozott... Amikor kiertunk en lattam a napot es azt mondtam valamiert "há! Ezt bebuktad!! Meghalsz ebben az edes/sós vízben. Meghalt! A halak akik velem voltak mar reg eltuntek, ottmaradtak... Kijottem a vizbol es a capanak azt a hatan levo izet vittem magammal mert valahogy a kezembe kerult.. Jott a nigga kistesom (az egesz csaladom az lett xDD) es megolelt.. Mentunk egy hegy fele es ott volt a hatterben egy barlang..

Mentem es mar sotetedett de amikor odaertem a taborhoz valahogy vilagosabb lett.. Ott volt apam meg anyam es valszeg a nagyanyam ult egy helyben.. Kapott egy tortat es odaadtam a capa darabjat..

Hirtelen buborekok jelentek meg (ilyen 4 nagy darab) es beletette a csaladomat.. Aztan mindenki valhogy tancolt a buborekban xDD

Es igy lett vege.. Tobre nem emlekszem! Majd mond el Te mit gondolsz errol privatban kerlek (*.*)

F/13



2016. nov. 9. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a tudatalattid szórakoztató megjelenése.

nincs komoly jelentése.


ha ismétlődnek a szimbólumok akkor érdemes utána nézni.


De saját magadnak is megfejtheted az álmaidat ezzel az oldallal.

dreammoods.com

pszichológusok, álmodók és sámánok írták.

a legjobb.

2016. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 10. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!