Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtésben segítség?

Álomfejtésben segítség?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy valami próbát kell kiállnom és nyerek utána meg lila köves koronákat kell keresgetni meg összeszedni és egyre nagyobb koronákat. Ez mit jelenthet?

#álomfejtés #koronák egy álomban
2014. szept. 21. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Előre jelzem, hogy én nem vagyok álomfejtő, szimplán csak a logikámat használom, hogy értelmezni próbáljam a szimbólumokat.


Szerintem a próba jelentheti azt, hogy valami nehézség fog gördülni az életedbe, talán valami, amit nehezen tudsz majd megoldani. De mivel a próbát megnyered, ezért a problémát is meg tudod majd oldani az életedben úgy, hogy az előnyödre váljon.


A lila a mértékletesség színe, vagyis egyfajta egyensúlyt jelent. Az egyre nagyobbodó korona jelentheti azt, hogy a próba megnyerése után valami megindul az életedben és egyre előrébb és előrébb jutsz valamiben (munka, tanulás, szerelem, család, stb.), de a lila szín miatt mindezt úgy teszed, hogy közben teljes harmóniában állsz vagy önmagaddal, vagy a környezeteddel.


___________


Tényleg nem értek ezekhez, úgyhogy sajnálom, ha valami butaságot írtam.

17/L

2014. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!