Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha olyanokkal...

Mit jelent, ha olyanokkal álmodok néha, akik a múltban sokat bántottak?

Figyelt kérdés

Nekem fontos az, hogy senkivel ne legyen rossz a viszonyom vagy úgy tudjam lezárni, hogy minimum semlegesek maradunk. Legyen az volt barátnő, távoli ismerős.

Volt osztálytársaim közül viszont néhánnyal úgy váltak el útjaink, hogy a lehető legnagyobb ellenségei voltunk jó pár évig egymás hétköznapjainak, sőt volt, hogy iskolán kívül is bele tudtak kavarni párkapcsolataim, emberi kapcsolataim alakulásába, ami nekem nagy sebeket okozott és jó ideig rettentően zavart. Sajnos még jó néhány év után is van néha, hogy velük álmodom. Ahol sikerül tisztázni a nézeteltéréseinket, vitáinkat és ez egyfajta megnyugvással tölt el az álmomban. Persze felkelek és fura álomnak titulálom, ha rájuk gondolok se váltanak már ki belőlem semmi érzelmi reakciókat a múltbéli sérelmek hisz már azoknak már jó pár éve.



2016. nov. 9. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz választ kapni, mert ez nem kérdés.
2016. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mi?
2016. nov. 10. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez valami olyasmi lesz, hogy a lelkedbe nagy sebet okozott. Lehet ugy erzed, mar nincs baj, de ezt te is jol tudod, hogy valojaban nagyon bant teged, meg sok ev utan is! Ha benne vagy egy ilyen alomban, probalj olyat tenni ami nem mernel, de tudod hogy meg kene.. F/13
2016. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:

Igen, szerintem is megmaradtak ezek a sebek és bánt még a dolog.

Vagy keresd meg őket és rendezd a dolgot velük, vagy írj mindegyiküknek egy levelet, hogy megbocsátasz nekik és saját magadnak is. Nem baj, ha nem küldöd el, lényeg hogy írd ki magadból, és tényleg bocsáss meg nekik.

2016. nov. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán égetsd el a leveleket odaajánlva az Univerzumnak vagy az égieknek vagy a Jóistennek, ahogy tetszik. Évek után is, ha olyan élethelyzetbe kerülsz, ami valamiben hasonlított ahhoz a régihez, akár a Te válaszreakcióidban, a tudatalattid előrántja azt az emléket, ami a programot elindította. Az iskolás éveink nagyon meghatározóak a további életünkre a gyerekkorunkban kerül belénk a programok nagy része, amik alapján működünk.
2016. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerencsére még idejében kiléptem a háborús zónából anno. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy osztályt váltottam, 180 fokos fordulatot vett akkor az életem. Sok új barát, ismerős, sajna még akkor is ment az utálkozás, de már nem tudott érdekelni. Ezért szerintem inkább a jókedv határozta meg az életem a továbbiakban mint a gyűlölet.
2016. nov. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!