Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik ez? Miért pont...

Miért történik ez? Miért pont most álmodom vele?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben nagyon megtetszett egy férfi, próbáltam kicsit bevonzzani, pozitív gondolataim voltak, úgy éreztem, hogy talán sikerül közelebbről is megismernem. Teljesen biztos voltam benne, hogy lehetséges. Aztán megtudtam, hogy felesége és kislánya is van. Szóval hagytam a fenébe, nehéz volt, mert sokszor találkozom vele, dr úgy éreztem már elmúlt az a kezdeti "rajongás." már eszembe se jutott. Most meg szinte már egy hete róla álmodom, különféle szituációkban. És olyan rosszul érzem magam tőle.

20/L


2016. nov. 21. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy elég mély nyomokat hagyott a tudatodban, amikor sokat gondoltál rá.
2016. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem is ez történt.én 1 év után tudtam őt elfelejteni,lett barátom.és erre elkezdek vele álmodni.
2016. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!