Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodom, hogy felkelek...

Azt álmodom, hogy felkelek egy álomból. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmodok valamit(mostanában rosszat) s felkelek úgy, hogy "Huh, csak egy álom volt." (Viszont itt még mindig alszok..) Amikor abban a tudatban vagyok, hogy felkeltem, akkor érnek az igazán rossz dolgok.. Pl.: tegnap egy boszorkány nem hagyott aludni a hangjától ès szídott engem.. Mikor felálltam, hogy megkeressem, ott repült egy kendő formájában. Próbáltam elmozdítani de nem tudtam és üvöltött... Ordítottam segítségért, de mire bárki jöhetett volna itt valójában felkeltem. Izzadtam és ziháltam.. Valószínűleg hangot is adtam ki..

Nem egyszer fordult elő az ilyen kaliberű álom..



2016. nov. 22. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nem jelent semmit.


de meg lehet vele tanulni bánni. Az nagyon értékes.

2016. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem jelent semmit? Mert ok nélkül behúzzuk fülünket-farkunkat, hogy jaj mi mást mond az Állam bácsi...? Semmi nem függ össze semmivel, semmi nem jelent semmit, csak ami feltűnő?? Komolyan mondom, mint a kisiskolások...


Kedves kérdező, javaslom, hogy érezz rá - ennél többet nehéz mondani erre, mivel az álmok szimbolikájának nagy része szubjektív,. az álmodó saját jelképrendszerével függ össze, amely utóbbi az illető múltjából, főleg gyerekkorából táplálékozik.


(Ezen felül általános vonatkozásokban persze vannak nagyjából kollektív jellegű szimbolikák, lásd Carl Gustav Jung.)

2016. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Természetesen van jelentése az álmodnak.

Az álom,az álomban,a vágy az álomban.

A boszorkány,valami eszmei szörny,ami lehetett volna Hókuszpók,Tom,Lucifer,Menőmanó,vagy bármi más.A félelem megszemélyesítője,ami megzavarja biztonságérzetedet.


Milyen idős vagy?

2016. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2016. nov. 23. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden reggel ezt szoktam álmodni!
2016. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyhiszem,érdemes volna elbeszélgetni egy mélylélektani beszélgetésen,ahol a boszorkányként megtestesült félelemeddel megismerkedhetnél!
2016. nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!