Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van az, hogy kb.3 hete...

Mitől van az, hogy kb.3 hete végig álmodom az éjszakákat? Mit tehetnék ellene? Többször felkelek és mindig álmodok. Nem vagyok kipihent reggel hiába alszom akár 12 órát. Teljesen értelmetlen dolgok jönnek elő, amelyek alapvetően nem rossz álmok.

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy generealizált szorongás állapítottak meg nálam, és az utábbi szorongásos időszakom óta van ez (amióta leesett a műhold). Ha veszek be egy szem gyógynövényes nyugatót akko 4-5 órát átalszom majdnem hogy mélyen, de utána megint álmodok felkelek, álmodok felkele :(. Mit hezdhetnék ezzel?
2011. okt. 20. 20:01
1 2 3
 1/22 x) ***** válasza:
Nem tudom illik-e így mondani, de kezeltesd magadat. Azért álmodsz, mert az agyad így dolgozza föl a nap történéseit. A szorongás valószínűleg teljesen leköti az agyadat, az álmaidat is. Mindenképpen érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz. A kezdeti időszakban biztosan rossz lesz, mert szembesít a félelmeiddel. Hosszú folyamat ez sajnos :/
2011. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az első kezelésre majd novemberben megyek, bár pszichiáterhez,nagyon remélem foglalkozik pszichoterápiával is :)... de addig szertnék valamit tenni ez ellen :). Ennyire kikészíthet a szorongás :(? Nem lesz rosszabb vagy ilyesmi ugye? Mert akkor amikor kitört rajtam ez az egész összefolytak a nappalaim az álmaimmal, nem tudtam mit mikor csináltam o.O ... ilyet nem szeretnék mégegyszer.
2011. okt. 20. 20:08
 3/22 x) ***** válasza:
Sajnos könnyen elhatalmasodhat ha megint történik valami megrázó. De szerintem ne félj nem lesz baj. Novemberig szedd a nyugtatót ha úgy érzed mindenképpen szükséged van rá. Vagy esetleg érdeklődj az egészség témakörben vagy valami hasonló oldalon a leghatásosabb recept nélkül kapható nyugtatókról amiktől jobban alszol.
2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Most Nervenpflege-t szedek, abból egy darabot. Nem mondom, hogy túl mélyen alszom tőle, de ez is valami. Xanaxot is írt fel a háziorvos, viszont azt nem szeretném szedni (nem is éreztem jól magam tőle). 18 vagyok, bőven rá érek még a gyógyszerekkel akkor, ha nagyon muszáj :)
2011. okt. 20. 20:15
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de ennek mi köze van a műholdhoz?
2011. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Attól jött ki a szorongásom, majnem egy héten keresztul feszültségoldón éltem :(. És azéta nem alszom rendesen éjjelente, folyton álmodom. A szorongásos időszak alatt pedig nem is tudtam mi álom, és mi valóság.
2011. okt. 20. 20:36
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyszóval attól paráztam be, hogy a fejemre fog esni. Ez lehet, hogy viccesen hangzik, de nem az. Tudom, hogy marhaság még is féltem tőle.
2011. okt. 20. 20:37
 8/22 anonim válasza:
Szóval összegezve azért nem tudsz aludni hetek óta, mert félsz hogy a fejedre esik az a műhold amit már nem is tudom hány hete, de lelőttek, már leesett és senkinek nem lett semmi baja.Nyugi nem kell emiatt idegeskedned...
2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
A Reptoidok mossák az agyadat. Milyen nyugtatót szedsz ? Akkor mindíg beszeded és jó lesz.
2011. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy leesett :). De az a stressz, amit akkor este a műhold kiváltott bennem kiütött egy egész hétre. Akkor már nem attól féltem, hogy rám eseik, de az sem nyugtatott meg, hogy leesett. Kb. fél éves szorongás jött ki rajtam (családi, suli meg minden együttvéve).
2011. okt. 20. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!