Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halállal mint...

Mit jelent halállal mint személlyel álmodni?

Figyelt kérdés
Álmomban egy temetőben voltam én és még egy két velem egykórú lány azaz 20 évei elején járó és a Halál elöl menekültünk. A Halálon fekete hosszú ruha volt, járni nem tudott csak lebegett. Akinek sikerült kijutnia a sírok közül az gyújtott egy gyertyát és őt már nem bántotta a Halál. Nekem sikerült megmenekülnöm és amikor gyújtottam meg a gyertyámat egy lányt pont akkor kapott el a Halál és könyörgött hogy segítsek neki de nem tudtam mert mire odaértem hozzá késő volt lehúzta a föld alá magával a Halál. Érdekes hiába menekültem álmomban a Halál elöl egész végig olyan érzésem volt hogy engem nem bánthat én biztonságban vagyok a többieket akarja. Az álmom két fő motívuma a Halál mint személy és a gyertyák voltak.

2016. nov. 25. 07:50
 1/4 Szakmayer ***** válasza:
4%
A halál az egy állapot. Semmilyen személyhez nem köthető, ki véve Sátánhoz, de ő egy szellem személy aki gyilkos. A babonákban nem szabad hinni. Ne foglalkozz vele.
2016. nov. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy sokat gondolsz a halálra és a tudatalattid így dolgozta fel. Mikor nagypapám meghalt, én is sokszor "megszemélyesítettem".
2016. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez komplex. Írj rám s leírom nagyjából miket szűrtem ki, milyen lehetőségeket láttam.

1. 2 válaszoló nem segített.

2016. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kultúránkban,a halált gyakran megszemélyesítjük,hisz a súlyos betegek küzdenek a halállal,mint személlyel.Jézus is legyőzte a halált.A halál angyala bejárta Egyiptomot,a zsidók kivonulása előtt,stb.

A halál,egy olyan titokzatos,félelmetes ellenség,mint az ismeretlen,mely ellen világossággal,vagyis a tudással ,ismerettel lehet megküzdeni.Az orvostudomány ismeretével,az élet törvényszerűségei ismeretével.


Az álom tanúlsága,hogy meg kell ismernünk az élet törvényszerúségeit,és élnünk kell azok szerint.Akiben nincs világosság,az a halál,és a sír zsákmánya lesz időelőtt.

2016. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!