Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton a halállal kapcsolatos...

Folyton a halállal kapcsolatosan álmodok az utóbbi időben. Mit jelent, miért van ez? Sajnos fel is ébredek tőle.

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden éjszaka, de az utóbbi időben előfordul ez, múlt éjszaka 2 emberrel álmodtam, az egyikre ráborult egy fából készült fal és félelmetes, ahogy rohantam felé segíteni. A másik embernél is szintén felébredtem, de az emlékezetemből kiesett a vége, annyit tudok, hogy meghalt.

Nagyon fárasztó.



2016. jún. 20. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Napközben ne gondolj ilyenekre, és ne foglalkozz vele. Csak álom, és nem fogsz örökké ilyet álmodni. ;)
2016. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A halál,és elmúlás tényével az emberi psziché nem tud mit kezdeni.(Ezért keresett minden kultúra valamilyen elképzelést a halál utáni létre.)

(Én,a Biblia alapján hiszem,hogy az ember,amikor kileheli az Isten éltető leheletét,egy teljesen öntudatlan állapotba kerül-halál alvása-melyből egy történelmi időpontban az alkotó Isten újraalkotja egy örökéletre mindazokat,akik a szeretet törvényét elfogadták,követték életükben,s Istent uruknak.)


Ha zavarnak a halállal kapcsolatos álmok,ébrenlétedben értsd meg,és fogadd el mi történik a halálban,s azután,majd foglalkozz az élet kérdéseivel.

2016. jún. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!