Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítsen aki tud, nagyon...

Segítsen aki tud, nagyon fontos, álom-üzenet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma éjjel álmomban nagymamámmal álmodtam,aki figyelmeztetett,hogy 3 nap múlva meghalok.Kérdeztem tőle,hogy hogyan kerülhetném el,azt mondta:nem kerülheted el,figyelmeztetlek,3napod maradt.Sajnos pont3nap múlva 700km-es útra indulok,amit nem mondhatok le.Igazából nem aggasztana ez az álom,de édesapám halálát előre megálmodtam néhány nappal.Szerintetek mit csináljak?Lehet h tudatalatt izgulok az utazás miatt,meg inkább amiatt ami miatt utazom,és ezért álmodtam?
2016. nov. 28. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.. Hát nem tudom, de ha apád halálát előre láttad és ha nagyon erősen emlékszel rá, ha intenzív volt, akkor lehet valóra válik..
2016. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (1.). Szerintem lehet benne valami, ilyen dolgokkal ritkán álmodik az ember. Lehet nem kéne elmenned.
2016. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha túléled, írj.
2016. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azt hiszem nem kellene fèlválról venni. Nagyon fontos neked az az út? Nem lehet elhalasztani? Tudod, ilyenkor eszembe jut az a tanìtás, hogy inkább kèsőbb èrj oda mint sose.
2016. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 nap mulva ha nem mesz el az utra attol meg ugyan ugy meghalhatsz.:/ barmikor igazabol. Sajnalom . En is barmikor meghalhatok.
2016. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, ha elkerülhetetlen így is, úgy is meghalsz.

Eszméletlenül sajnálom! Fel sem tudom fogni, milyen érzés lehet... Csak ne őrülj bele!

Ilyenről is hallottam, hogy táblával kommunikált a szellemmel, megkérdezte a halála dátumát, és beleőrült...

Remélem nem válik valóra!

Kitartást, és írj!

2016. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hohohohooo!!!

Nem kell már egyből részvétet nyilvánítani! :))

Lehetséges, hogy ez az egész azért történt, mert nagyon izgulsz és/vagy félsz az úttól.

Szerintem ez a valószínűbb! :))

Ne aggódd túl ezt az egészet!^^

(szerintem!)

2016. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kössél drága biztosítást!!!

nagyon megéri mert biztosíthatod a szeretteid jóllétét!

vagy legalábbis a holttested hazaszállítását fizettesd már ki a biztosítóval. Az akár milliókba is kerülhet!


Böngésző előzmények törlése fb és email jelszavak felírása papírra.


Gyorskölcsönélrt folyamodni is most kell!


Amúgy az álmokat nem egyenes értelemben kell érteni, hanem metafórikusan. Szóval ne ess kétségbe!

2016. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!remélem írok!
2016. nov. 29. 00:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el mit csinálnál legszívesebben az utolsó 2 napodban. Félreértések tisztázása, érzelmek kinyilvánítása (harag, neheztelés, szeretet, megbocsátás). Figyelj arra, hogy ne búcsúzz, ne beszélj az álmodról. Csináld úgy, hogy ne legyen ciki ha nem történik semmi csak dugóba kerültök.


Ha nem jósló álom volt, akkor is olyan állapotba kerültél ami ritka lehetőséget ad.

2016. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!