Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne válaszolnom? Fontos!

Mit kéne válaszolnom? Fontos!

Figyelt kérdés

Egy könyvkiadó két héttel ezelőtt hirdetett pályázatot egy már kiadott könyvhöz való borító újratervezésére. A felhívás szövege alapján mindössze el kellett készíteni a munkát és beküldeni, aztán ha elég mennyiségű és minőségű terv érkezik be, akkor a kiadó egy szerencsésnek próbamunkát ad.

Namármost, az a helyzet, hogy egyedül én küldtem be tervet. A határidő lejárta után egy nappal írtam is nekik, hogy mivel én voltam az egyetlen jelentkező, van-e lehetőség arra, hogy megfontolják a próbamunkát, vagy a nem teljesült feltételek miatt erre abszolút nincs lehetőség?

Válaszban megköszönték a megkeresést, aztán azt jött, hogy bár nem teljesültek a feltételek, de megfontolják. Itt jön a bibi. Azt kérdezték a végére, hogy van-e valamilyen grafikusi képzettségem, vagy dolgoztam-e már hasonló munkakörben.

Három hónap múlva leszek nagykorú, informatika szakon tanultam, és még nem dolgoztam sehol.

Ilyen esetben mit kéne válaszolnom? Hazudni semmiképp sem akarok, az csak kellemetlenséget szül. De nem tudom, hogyan fogalmazzam meg a választ úgy, hogy legyen is esélyem a dologra.

Arra gondoltam, hogy megírnám őszintén a tényeket, hogy pályakezdő vagyok, info szakra jártam, valamint több éve foglalkozom különböző képszerkesztő programokkal(felsorolás), PS-sel is jó vagyok, és folyamatosan fejlesztem magam. Esetleg felajánlanám, hogy készítek referenciát.

Mit gondoltok?



2016. jún. 14. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és a felhívás szövegében nem volt benne, hogy szükség lenne ilyen végzettségre vagy tapasztalatra, ezért is furcsálltam picit.
2016. jún. 14. 20:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat írd le őszintén és egyenesen, himi-humi nélkül, azt minden normális munkaadó díjazza.
2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!