Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan szexuális töltetű...

Folyamatosan szexuális töltetű álmaim vannak egy emberről, akit nem kaphatok meg. Valamilyen módszerrel abba tudom ez a szokás maradni?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb kategóriába írtam, de ennél közelebb állót nem találtam. Ha egy éjszaka emlékszek pl. 3 álomra, akkor abból minimum 2, de néha 3 szexuális töltetű, ugyanahhoz az emberhez csatolva. Szerintetek abba tudom ezt hagyni, hogy ne mindig vele álmodjak?
2016. dec. 1. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Azt írod hogy nem kaphatom meg.Ismered a mondást "a tiltott gyümölcs mindig édesebb" ...valószínűleg fiatal nő vagy gondolj bele abba hogy ha Neked lenne egy párod,és egy másik nő kívánná vagy elcsábítaná az neked hogy esne ? Álmodozni meg álmodozhatsz róla az nem erkölcstelen,és az sem ha rá gondolsz,és maszturbálsz.Én azt tettem amikor egy nő házas volt,és tetszett nekem,és egy idő után már nem gondoltam rá....38 F A témád egyébként a felnőtt párkapcsolatokba illene bele.
2016. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az az éhes disznó szindróma.
2016. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!