Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Elkoltoztu k...

Mit jelent? Elkoltoztu k albérletbe egy temető közepén lévő házba teli vt szellemekkel féltunk aztan beszeleltunk a regi főbérlővel koltozhessunk vissza

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 10:57
 1/10 homo ludensz ***** válasza:

Kicsit zanzásan írtad le a problémádat de mikor beköltöztetek akkor is tudtátok hol áll a ház ha jól sejtem.

Az hogy ott a temető az lehet lehangoló,mivel a elmúlást mutatja. A földben nyugvóktól nem kell félni mert a test anyag a lélek /szellem/ valóban másként van megalkotva de azért egy rövid tétovaság,bizonytalanság után rájön hogy neki már nem ott a helye pld. temetőben.

2016. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 homo ludensz ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék hogy miben nyilvánul meg ez a nagy szellemjárás. Írd le de úgy ahogy te megtapasztalod fizikai szintem és ne a képzelet diktálja.
2016. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt álmodtam el felejtettem oda irni
2016. dec. 1. 12:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott vtak koztunk almomban es ftunk toluk amikor megebredzem csukodott le a szemem es folyton cs ezt lattm
2016. dec. 1. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd én vigyázok rátok! Megértelek! Én is féltem, amíg éltem.
2016. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ezt álmodtam el felejtettem oda irni"


Nagy szerencse fog érni.

2016. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerencse?
2016. dec. 1. 18:39
 8/10 A kérdező kommentje:
5/7 es???
2016. dec. 1. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Bocsi, ez egy őskőkori vicc:

Idős hölgy a férje sírja mellett szürkületig maradt, mire észrevette, hogy a temetőben már csak egyetlen férfi álldogált egy sír mellett. Megszólította:

- Uram! Megtenné hogy kikísér a kapuig? Tudja most már így estefelé félek egyedül.

- Persze hölgyem, szívesen! Én is féltem, amíg éltem!

2016. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
JA oke :D
2016. dec. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!