Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat az, hogy szinte...

Mire utalhat az, hogy szinte minden álmomban szerepel egy nagyon szépen karbantartott "erdei temető", ami mellett történeteyen egy méretes "cigány telep" terül el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van, amikor az egésznek szinte semmi szerepe nincs az álomban, csak egy mellékes helyszín, vagy csak szóba kerül, máskor viszont az egész "történet" ott játszódik... Ha jól emlékszem először egy túrázós álmomban tűnt fel, mikor eltévedtük a hegyes-dombos erdőben, és a sírok közt kötöttünk ki. :D Ag egészben az a legfurább, hogy én a "való életben" írtózok a temetőktől, de itt mindig egyfajta "idilli" érzés fog el (néha mikor vmi elöl menekülnöm kellett, itt találtam menedékre), a másik érdekesség, hogy az erdő szélén napjait tengető alsó 1% egyáltalán nem mocskolta be/ fosztotta ki a temetőt (engem se, márpedig sokszor találkoztam velük)... Szerintetek ez mit jelenthet, mire utalhat?

2015. okt. 9. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy nap cigányok megvernek és elföldelnek ott

Totál semmit nem jelent

2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lunariana ***** válasza:
91%
Lehet, hogy egy erdobeli turiztazas alkalmaval "veletlenul" (mert azt irtad, hogy nem bantottak) egy cigany okozza a halalodat. Egy megbojgatlan temetobe kerulsz, es ,megy a mennyorszagba(idilli erzes).
2015. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a halál egy családdá tesz bennünket.
2015. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan jellemeznéd az alső 1%-ot?
2015. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2015. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
az hogy a testvérek majd jol megverdesik a szádat:)))))))))romákkal nembirtom!megölöm az egész gyámügyewseket utána meg magamat mer öngyilkos halylamaim vanak:)))))))zsáááá drog<3
2015. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!