Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Általában nem érdekelnek az álmok, mindig tiszta idiótaságokat szoktam álmodni. A minap viszont azt álmodtam, hogy egy csecsemőt vittem hordozóban haza (nem tudom kié volt) és a sötét utcán mentem, és először egy panel lakás előtt nekem ugrott egy feldühödött kutya és megharapta az egyik kezem, a másikkal a gyereket tartottam távol. Majd mikor tovább mentem egy lakás kertjébe is bementem és ott is nekem esett egy dühös fekete kutya ami megharapott. Abban a kertben volt egy idős nő aki nem is foglalkozott vele, majd mikor kijutottam akkor az rémlik hogy a néni oda jött, befogadott reggelig, adott enni és a gyereket tele szórtam a tőle kapott rózsa szirmokkal.

Na erre varrjon valaki gombot :D



2016. dec. 4. 21:51
 1/3 anonim válasza:

Mit ittál?:DDD

Amúgy nem lehet hogy vlami filmet nèztèl előtte ès attól?

Nekem mondjuk ez mindennapos:Dreggel csak nevetni tudok mikor felkelek:DD

2016. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyanúsan változatos álom!
2016. dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csecsemő jó eséllyel te magad vagy, a gyermeki éned. A kutya valamilyen, a külvilágból érkező, a személyiséged elleni támadásokat szimbolizálja. Vagyis úgy érzed, hogy mások bántanak (nem feltétlenül fizikailag). A néni olyasvalaki az életedben (nagymama?), akitől pozitívumokat kapsz, biztonságot nyújt számodra.


Az egyes részleteket viszont neked kell helyretenned, az álmok ugyanis mindig az álmodó szimbólumrendszerét használják elsősorban, másnak keveset mondanak.

2016. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!