Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodtam már kétszer...

Ha azt álmodtam már kétszer is h szülök az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kislányt szültem,kórházba voltam azt álmodtam.Ma éjjel pedig egy kisfiút szültem azt álmodtam.A nevére is emlékszem Tóth Benjámin Máté nevet adtam neki,szoptattam is.És a Tóth vezetéknév sem tudom hogy honnan jött,nem ismerek ilyen vezetéknevűt.Gyerek utáni vágy biztos nem lehet,mert van már három gyerekem 2 lány ,1 ,fiú.Mit jelenthet ,h sorozatba ilyet álmodok?Eléggé sokszor álmodom ,h szülök.Hol fiút ,hol lányt.

2016. nov. 30. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Székrekedésed van.
2016. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az nincs.Normális választ nem tudsz adni ,akkor minek írsz bele?
2016. nov. 30. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint álmodban kétszerszült voltál?
2016. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Normális kérdés nélkül nehéz normálisan válaszolni, pláne ha feltesszük, hogy azt hiszed az álmoknak bármi jelentőssége van akkor még azt sem feltételezhetjük, hogy normális ember lennél, innentől minek normálisan válaszolni? :)


#3-on jót röhögtem :D

2016. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretnél már anya lenni? Vagy már vannak gyerekeid? Mert lehet, hogy tudat alatt anya szeretnél lenni. A Benjámin azt jelenti, hogy szerencse fia, a Tóth pedig egy teljesen átlagos név. Lehet, hogy az igaz szerelmedet úgy ismered, meg, hogy eleinte egy teljesen átlagos jöttmentnek gondolod.
2016. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A nőiességed jelent meg az álmokban.(Úgy érzed,még nő vagy 3 gyermek világrahozása után.)

2016. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Telihold van. Ilyenkor meglódulnak a hormonok. A férfiak fickósabbak, a nők romantikusabbak. A romantika beteljesülése pedig a gyermek születése.
2016. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Valamilyen új dolog van születőben az életedben.


Aki itt marháskodik,meg leszólja a kérdezőt,azok igen alul művelt emberek,akik még Jungról sem hallottak.Szerencsétlen bal...ok.

2016. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, de szülés-álmot nem lehet anélkül megfejteni, hogy nem tudjuk, mi foglalkoztat mostanában.
2016. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megint babával álmodtam egy kislánnyal az enyém volt ,de most nem volt kórház,már nagyobb volt a baba 4-5 hónapos lehetett.Hát sok minden foglalkoztat,de egy biztos nem,3 gyerek után nem szeretnék többet,meg párom sincs úgyhogy a gyerek utáni vágy vagy terhesség kizárva.
2016. dec. 5. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!