Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok az ex-szel, mit jelentenek?

Álmok az ex-szel, mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Nyár közepén szakitottunk, azóta szinte minden éjszaka vele álmodok.

Bár én szakitottam bizonyos okok miatt, reméltem hogy rendezzük a dolgot, de ő nem mutatta hogy akarja.

Kezdetben, szakitás után úgy 1-2 hónapig inkább olyanokat, hogy találkozunk és ő ugyanugy közeledik felém, mint korábban, mintha együtt lennénk, én meg elhúzom magam, hogy a-a, már nincs úgy... Aztán jött egy időszak, mikor tudom hogy vele álmodtam, de konkrétan nem emlékszem, hogy mit, csak hogy ott volt.

Újabban az álmaimban teljesen normális a viszonyunk, és arra kér, hogy várjam meg, mindjárt jön, vagy amig nem rendeződnek a dolgok nála, addig is maradjunk kapcsolatban, meg ehhez hasonlók.

Én el akarom engedni az egészet, aztán majd lesz ami lesz, de ezek az álmok mindig felkavarnak. Valaki tudja miért álmodok ilyesmiket?



2016. dec. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá agysebésznek lenni.

Az első két hónapban még inkább a dac munkálkodott benned, most meg már egyszerűen hiányzik, hogy ott legyen melletted (valaki).

2016. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után én is nagyon sokáig álmodtam a volt barátommal. Igaz csúnyán szakítottunk, és nem zárult le normálisan a kapcsolat. A szakítás után másfél évvel találkoztunk, beszélgettünk kicsit és fura de elmúltak ezek az álmok utána. Szerintem akkor sikerült lezárnom magamban a dolgokat.


Nem lehet hogy hiányzik még neked? Szerintem is amiatt van.

22L

2016. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyász fázisai játszódnak le az álmaidban. A szakítás és veszteség, ugyanúgy gyászfolyamat játszódik le az egyénben, mint amikor meghal valaki.

[link]

Az álmokból ítélve most vagy az alkudozás szakaszában.

2016. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jav: A szakítás IS veszteség
2016. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!