Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A frászt hozta rám ez az álom!?

A frászt hozta rám ez az álom!?

Figyelt kérdés

Egy szép lakásban voltam, javában alap bútorokkal, sok ajtóval.

Az álmom elején az egyik szobában a plafonról lógó pár fokkal ellátott létra szerű valami, amit inkább a játszótéren lévő mászóka tartozékhoz hasonlitanék, amikor másznak rajta a gyerekek, kötélből és a rá fűzött fa alkatrészekből áll...tehát az elkezdet magától mozogni, egyre erősebben, amig meg nem ütött engem, aztán volt rajta először egy macska, aztán valami ember lény de valahogy mégsem volt az, viszont én ezt a létra szerű valamit elkedztem a falnak csapkodni, és az a valami véres lett és meghalt.

elfordultam, hogy kiszaladok a szobából, amikor visszanéztem, akkor az ajtóban megtorpanva visszanéztem, és az a valami már nem volt ott. rohantam ki a lakásból, amely olyan volt mint egy labirintus, sok ajtóval. Kiszaladtam és senki sem értette, mi a bajom. A telefonomba nem tudtam megszólalni, azt utána eldobtam. A vége az volt, hogy kirohantam, és valami nagy nyüzsi volt körülöttem, de úgy, hogy mindenki boldog volt, én rohantam fel és alá, láttak, de nem hallottak. Nem jött ki hang a számon. Mielőtt buta agymenésnek gondolnátok, vagy tininek, aki biztos ilyeneket néz...nem, elmúltam 30, és nem volt ilyen gondolatom sem mostanság, de tényleg semmi, ami miatt az álmomban megjelenhetne ilyesmi.


Szerintetek?

Köszönöm!


2016. dec. 12. 06:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az kimaradt, hogy utána felriadtam majd visszaaludtam. Akkor egy nyitott ablak előtt álltam, és bent a házban egy kislány sétált el bent, kezében valami sütivel, tortával, és hozzám vágta, vagyis ki dobta rám azt, mondván orditva, neki ez nem kell. Aztán csörgött az ébresztő és itt tartok most.

Köszi, ha irtok.

2016. dec. 12. 06:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Azta. Minden amit álmodsz a saját elmèdből áll. A tupajdonságaid fèlelmeid ès vágyaid fizikai formában vannak jelen. Azok a dolgok amiktől fèlsz ilyesztő alakot vesznek fel. Ha álmodban "megölsz" egy ilyen lènyt, akkor legyőzted a neki megfelelő fèlelmedet. Ajánlanám a tudatos álmodás gyakorlását. A negatív tulajdonságok, nemkívánt szokások kiírthatók a pozitívak pedig elmèlyíthetők. Egyèbkènt gratulálok a bátorságodhoz.
2016. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!