Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » (Bővebben a leírásban) -Volt...

(Bővebben a leírásban) -Volt egy álmom ami után nyomasztó, hányinger fogott el és mindig amikor rágondolok, az álomból annyira emlékszem hogy egy nagyjából egykorú fiú kezét fogom és én úgy éreztem hogy szerelmes belém. Miért lehet ez, mit jelent?

Figyelt kérdés
Volt egy álmom ami után nyomasztó, hányinger fogott el és mindig amikor rágondolok, az álomból annyira emlékszem hogy egy nagyjából egykorú fiú kezét fogom és én úgy éreztem hogy szerelmes belém, ezért nem akartam fogni a kezét de valamiért nem tudtam elengedni és a jelenetben annyi van hogy, támogatom valamiben aztán rám néz a nagyon nagy barna szemével. Ennyire emlékszem és hányinger kerülget közbe meg ilyen nyomasztó érzés. Miért lehet ez, mit jelenthet? A fiú aki benne volt az álmomban egy híres ember fiatalabb korában amit nem tudok mire vélni, hiszen nem is rajongok érte.

2016. dec. 10. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emlékeken, gondolatokon való osztozás lehetett.Olyasmi, mint a telepátia.Alvás közben fogékonyabbak vagyunk arra is, hogy a közös tudatból merítsünk információkat.

De lehet az is, hogy valakinek ezzel az illetővel kapcsolatos emlékét élted át valamiért.

Velem ébrenlétben történt hasonló.

2016. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!