Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha majdnem minden...

Mit jelent ha majdnem minden éjjel karambolozok és meghalok álmomban?

Figyelt kérdés
Mindig a családtagok kocsijait viszem el,jogsim sosincs,és mindig összetöröm valahogyan magam,és az autót is.(Eddig egy kivétel volt,az a férjemé. Azt simán vezettem álmomban.) Aztán általában még épphogy sikerül visszavinnem oda ahonnan elvittem a kocsit és meghalok,felébredek.Szinte érzem az ütközést és a fájdalmat álmomban. Nagyon rossz. Még sosem volt komoly balesetem a valóságban.

2016. dec. 14. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Azt mondják aki azt álmodja hogy meghal valaki az a személy hosszú életnek néz elébe.. Ez esetben lehet hosszú életed lesz:D
2016. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy meghaltál és jelenleg a purgatóriumban vagy.
2016. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok hosszú életet.
2016. dec. 14. 22:12
 4/6 anonim válasza:
Próbáld megtanulni a tudatos álmodozást. Eléggé fun, hidd el.
2016. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mondasz igazat.

1. nem tudjuk megálmodni a saját halálunkat - mindig felébredünk előtte

2. "majdnem minden éjjel"= már vagy 2-3 alkalommal ilyesmit álmodtál.

Alvás előtt szép zenét hallgass, olvass, ne gépezz, nyugodtabb lesz az álmod, és pihentebben ébredsz.

2016. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy van időd álmodni, :) ... Valami gondod van az életetdben és nem jól kezeled, ennyit jelent.
2016. dec. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!