Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha megálmodtam...

Mit jelent ha megálmodtam valaki halálát és meg is halt?

Figyelt kérdés

Az utcánkban élt egy kutya, a gazdája egy idősebb házaspàr volt. Amikor kicsi voltam párszor átmentünk hozzájuk a mamámmal. A kutyus egyre idősödött, ahogy én is. Már 2 éve hogy egyedül járok haza a suliból és mindig ez a ház előtt megyek el, ahol ők élnek.

Pár napig hamarabb végeztem a suliban, és minden alkalommal, amikor elhaladtam a ház előtt, nyomasztó érzésem támadt, és mindig a kert végében álló kutyaházra néztem. Teltek a napok ès nem múlt el ez a rossz érzés, nem tudtam hogy miért van de nem mertek megkérdezni senkitől sem, hogy mi van a kutyával.

Egyik nap viszont megàlmodtam hogy ez a kutya meg is halt, méghozzá nem öregségében, hanem valami betegségben.

Egyik vasárnapi ebédnél kerül fel a téma, hogy a Maci meghalt, és minden ugyan úgy történt mint az álmomban.

Valaki tudja, hogy ez mit jelent?

13/L


2016. dec. 19. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Semmi más nem történt csak láttad a kutyát ahogy döglődik a házában, ezért rossz érzésed támadt. Túl sokat agyaltál rajta és ezért azt álmodtad amit.


És mielőtt jön a válasz hogy nem is láttad a kutyát: De igen láttad, legfeljebb tudatosan nem, mert sötét volt a házában, de amennyit láttál belőle az elég volt hogy az agyad felfogja hogy nincs jól.

2016. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán már nem volt ott a kutya, nem láttad sehol sem. Logikusan gondolva biztos megdöglött, elvégre nem élnek 40 évig a kutyák.
2016. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyedül mászkálni az utcán veszélyes, pláne ha csini vagy, de minden fiatal csini szóval a megérzéseid remélem megóvnak téged majd :)
2016. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!