Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért visszatérő álom a halál...

Miért visszatérő álom a halál motivuma és tényleg nem valaki halálát jelképezi ahogy azt minenhol irja az interneten?

Figyelt kérdés
Utána néztem a neten és mindenhol azt irja az álmokról a halállal kapcsolatban hogy változás fog történni. Nemrég két álmom volt egy éjszaka, az elsóben majdnem meghaltam a másodikban pedig láttam egy halottat akinek autóbalesete volt. Nagyon morbid kép volt a fejemben a személy ketté volt vágva és kifolytak a belső szervei visont nem tudtam azonositani a személyt mert nem volt arca. Tegnap éjjel pedig azt álmodtam hogy meghaltam de tovább éltem a földön szellemként viszont egy helyen ragadtam egy gonosz rokonnal és képtelen voltam elérni a barátomat, szörnyű volt őt látni szenvedve az álmomban. Ha valaki végigolvasta segitene megfejteni ezeket az álmokat?

2015. jún. 13. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álomban ha meghaltàl, az azt jelenti hogy a következő napokban problémák lesznek. De mivel szellemként tovább éltél , meg fogod a bajokat oldani .. Azt, hogy valakit halottan láttál, azt jelenti , hogy valakinek bajt fogsz okozni
2015. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaminek a végét/ változást az jelenti ha például az álmodban a halál megjelen, (fekete ruhában csontváz ) ez ahhoz az emberiség képzeli .. Nekem pl sok bajom volt es pár hete azt álmodtam hogy a halállal beszéltem , es változás történt az életemben, minden jóra fordult.
2015. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!