Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meghaltam álmomban, mit jelent?

Meghaltam álmomban, mit jelent?

Figyelt kérdés

Sétálok egy olyan utcán, ahol az utat javitották, egyszer csak 3 ember megtámad, és összetévesztenek egy másik személlyel, és lelőnek.

Ilyen képekben végigpörgött az egész életem. Majd látom a "részvétem" üzeneteket mindenfelé.

És a végén otthon találom magam, szellem alakban. Nem birok semmit megfogni, beszélek valakihez és nem hall...meghaltam.


Mit jelenthet?



2016. dec. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Azt, hogy kitaláltad az egészet.

Senki sem álmodja meg a halálát, mert törvényszerűen az utolsó pillanatban felébred. Az álom már megélt élményekből felépülő "történet" - de a saját halálát még senki sem élte meg, tehát az agy el sem tudja képzelni milyen az.


Picit leegyszerűsítve: az álom egy billentyűzet véletlenszerű nyomogatásából keletkező szöveg. De csak olyan karakterek szerepelnek benne, amelyek megtalálhatóak a billentyűzeten.

2016. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
azt jelenti, hogy bilibe lóg a kezed és ideje felébredni
2016. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Valami ilyen :

ausjdjyhxjáhru3kcnükyűidotdzod


Ha lezuhansz ,ha meglőnek ,ha nagyon megilyedsz ,ha épen dugi lenne lehetőség...

2016. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Az alábbi lehetőségeknél mindig felébredsz !
2016. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 éve?

Nem egy 2-3 darab emeletes ház volt, az út folytatásában garázsokkal... 2 srác volt egy késsel másik pisztollyal, és a "harmadik mögüled jött"?

mert a tájt engem is megtámadtak álmomban csak előtte, lepuffantottak egy nálam idősebb, pasast.

fehér vagy felsője volt az egyik támadónak...


Nem tudom mit jelent, számodra, nekem gyakran vannak hasonlók csak én végig vergődöm, az egész folyamatot. Aztán szoktam csak szellemként látni a helyszínt...

A halál az álom fejtésben, és a tarot-ban, valaminek a végét jelenti. Azt, hogy egy történet lezárul. Egy új dolog kezdetét.

A szellem, alak viszont lehet egy afelé félelem is, az leválástól, birtoklástól, az anyagi javak elvesztésétől vagy a magánytól.

Valamint a szellemek többsége láthatatlan, tapinthatatlan, érzékelhetetlen, hallhatatlan...halhatatlan.

...Nem tudom, arra hogy szellem voltál, nem találtam igazán semmit, úgyhogy ez, csak a következtetés "DEMO-ja".

2019. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!