Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghaltam, szó...

Álmomban meghaltam, szó szerint éreztem, hogy milyen meghalni. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álom története nagyjából annyi volt, hogy bevettem egy mérget és utána ilyen borzasztó nyomó érzést éreztem a szívemben. Mintha szét akart volna szakadni. Valaki más is bevette ugyanazt. Félhosszú, vörös hajú, napszemüveges, félmeztelen ember. Vele nem tudom mi lett.

2016. aug. 27. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Álombeli halál = 100+ év
2016. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Régen én 2x is álmodtam már, hogy meghaltam, ebből az egyik nekem is öngyi volt. Nem jelentett semmit, csak egy a kismillió álmod között.
2016. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ritkán álmodok olyat h meghalok de ha megkalok akkor én úgy érzem hogy üt eggyet a mellkasom és utána felebredek és egy picit jobban dobog a szívem
2016. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet előző életből hozott dolog is, vagy esetleg régi filmből valami, vagy nemtom. Én asszem, hogyha olyan erősen benne voltál, hogy át is élted, simán lehetett előző élet is, akkor nem feltétlenül csak az elméd generálta.
2016. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Willand Péter válasza:

Én nem gyakran álmodok arról hogy meghalok legtöbb esetben zuhanok és felébredek előtte. Egy eset volt amikor leugrattam biciklivel egy dombról és háttal értem földet éreztem ahogy roppant a gerincem meg volt egy villanás és nem éreztem semmit egy darabig aztán felültem és láttam hogy a testem ott fekszik alattam és mondtam magamban hogy:"ennyi? Ez volt a halál?"

Ez az álom is mélynyomot hagyott meg bennem

2019. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!