Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés
Most már több éve ,ritkán kb fél évente visszatér ez az álom,ahogy egy vonaton utazom,valami magas hegyen,a táj szép amit fentről látok,de egyszer csak azt veszem észre,hogy közeleg egy szakadék,de ott elfogy a sín,és ilyenkor mindíg felébredek.Szerintetek mit jelenthet? Hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi!
2010. máj. 3. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamiért az előző életet sejdítem....

Nekem gyerekkoromban volt, nagyon sokáig, hogy egy ffi üldözött az erdőben, csak a lépéseit hallottam.

Mielőtt utolért, de télleg uccsó pillanatban, felébredtem.

Egész kicsi gyerek voltam, de ez megmaradt. Mármint még mindig emlékszem rá, de már nem álmodom.

Érdekelne, akinek szintén visszatérő, mindenkinek ilyen "halálos" végű?

2010. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, de így látatlanba úgy gondolom 2 oka lehet hogy ilyet álmodsz.

1.Azt jelenti, hogy most nagyon jól érzed magad a bőrödben, boldog vagy, jól mennek a dolgaid, de valami miatt egy szakadék felé vezet az utad. Valamin korrigálnod kell az életedben, különben óriási törés fog bekövetkezni egyszer.

2 Azt is jelentheti, hogy nagyon félsz valamitől ami meghiúsítaná a terveidet, az álmaidat.

2010. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is olyasmire gyanakszom, amire az előttem szóló...

Most jó irányba halad az életed és elégedett is vagy vele, de tudat alatt félsz attól, hogy valami rossz fog történni. Lehet, hogy ez pusztán félelem, de azért vigyázz, mert az álmok gyakran a jövőt is mutathatják!

2010. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem mennek jól a dolgaim.Az utóbbi fél évben elvesztettem a munkámat,depresszióval,és egyéb más betegségekkel küzdök.De ez az álom nem csak az utóbbi időben tér vissza,hanem már legalább 6-8 éve.Egyébként körülbelül ennyi ideje(6-8 éve) egyre rosszabb dolgok történnek velem,pedig anno boldog voltam,mindenem megvolt,nem volt panaszra okom,de a mostani helyzetem viszi az összes rossz közül a pálmát! Most már tényleg azt érzem,hogy a szakadék szélén állok. Lehet,hogy minden ezzel az álommal van összefüggésben?
2010. máj. 4. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellopták a sint a színes fémtolvajok.
2010. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,ezt a nehéz időszakot jelenítetette meg az álmod.De jó jel.hogy végül is nem zuhantál a szakadékba,mert előtte felébredtél.Az életben is bizonyára rá fogsz ébredni arra az utólsó pillanatban,hogy mi lenne a legjobb megoldás a problémáidra és biztos minden rendbe jön!
2010. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 7. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!