Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban mit jelent a hullám...

Álomban mit jelent a hullám megjelenése?

Figyelt kérdés

Kétszer álmodtam eddig hullámmal, mindkétszer benne uszkáltam vagy csak vitt a hullám.

Előszőr nyílt vizen, tengerben vagy óceánban több emberrel együtt vitt a hullám, de nem volt zavaros a víz vagy háborgó ak a hullámok, olyan nyugodt volt, de még is nagyok. Többször alámerültünk de nem fulldokoltam.

Másodjára pedig a Balatonban úszkáltam mikor enyhébben hullámos volt és kellemesen úszkáltam benne, jó érzés volt.

Van itthon álmos könyvem, neten is utána kerestem de nem találtam rá semmi találatot.

Illetve egyet, de fél mondatot és semmit nem tudtam kiszűrni belőle amit elemezni tudnék vagy hasznomra válhat.

Ti találkoztatok már ezzel az álommotívummal, esetleg van rá kifejtésetek? Azt megköszönném ! ^^



2016. dec. 25. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e új fajta álmoskönyv. Az biztos, hogy a Krúdy-féle már elavult. Rengeteg új dolog van azóta és a világ megváltozott. Mellesleg ezt Te tudod legjobban, hogy mit jelenthet.


Ha ezt én álmodtam volna, arra gondolnék, hogy csak sodródom az árral, nincsenek önálló gondolataim.


De ez nálad lehet, hogy teljesen mást jelent.

Gondolkozz! Elemezd le az álmaidat!

Mit jelent Neked a hullám?

Egyszer fent, egyszer lent?

Tiszta víz? :)


Sok sikert! :)

2016. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezen már én is elgondolkodtam, van alapja annak amit te mondasz, csak azért kíváncsi lennék van -e rá "szakmai" leírás és hogy abban van -e ami illik rám vagy esetleg egészen mást mutat mint a sodródás az árral gondolat menet.

De köszi szépen a válaszod, még azért agyalgatok rajta ;)

2016. dec. 26. 02:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök szerencse, hogy nem zuhanást vagy repülést álmodtál. Miért nem próbálod ki? Mindjárt itt a nyár, hullámfürdőben lehet tapasztalni :)
2017. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!