Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogyha valakire...

Az igaz, hogyha valakire sokat gondolunk vagy sokat almodunk, akkor az a szemely is gondol rank/ almodik velunk?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten nem egy, nem ketto hasonlo kerdest, de eleg megosztoak a valaszok. Valaki eros erveket ir az igen mellet, es valakik a nemek mellett.

Igazabol en ebbem a feltevesben hinnek, hiszen nem bizonyitotta senki ( vagy en nem tudok rola), hogy ennek nem lenne valosag alapja, de az is igaz, hogy az ellentetjere sincsenek ervek/ valaszok.

Nagyon sokat gondolok egy szemelyre, eleg gyakran talalkozom is vele, es eleg sokszor megjelenik az almaimban. Ezzel a szemellyel egyebkent volt telepatiam, ( bocsanat ha nem igy nevezik). Szoval az eset ugy tortent, hogy mentem haza az iskolabol, eszembe jutott ez a szemely, es nem telt el 2 perc jott velem szembe. Veletlen muve, vagy ezek a tortenesek birnak valamilyen jelentessel?

Ha mar az almok teren vagyunk, akkor leirnam hogy felig-meddig miert gondolom azt hogy ilyen nem letezik.

Sajnos edesapam masfeleve hunyt el. Pici korom ota nagyon apas voltam, de ugy gondolom ezt nem kell magyaraznom hogy hianyzik es ezert almodok vele gyakorian. Szoval a cafolat itt jon, hogy ez a felteves azert sem lehet igaz, mert egy elhunyt ember kevesbe gondolnam hogy gondol barkire is.

Tenyleg nem talalom mondhatni erre a filozofikus kerdesre a valaszt, szoval szeretnem ha irnatok esz erveket illetve tapasztalatokat a temaban.

17/L


2016. dec. 26. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem igaz, mivel te almodozol rolam de en meg nem igen tettem ezt veled :D

Van hogy megerezzuk valaki lozelseget pld ha az illeto nagyon budos, ez egy erv.

Akkor ezen az alapon ha csuklok, akkor valaki gondol rám?

17f

2016. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudatszint(etek) fuggvenye
2016. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%

Ha én egész nap Ronaldora gondolok akkőr ő ezt megerzi és ő is gondol rám miközben azt sem rudja ki vagyok?

Egyértelműen, nem.


De!


Ha valakivel ismerjük egymást nincs kizarva hogy ez nem igaz.

2016. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Pár napja egész éjszaka oknélkül a lidlben lévő szőke pénztáros csajra gondoltam... nemtudom miért de nemtudtam kiverni a fejemböl...
2016. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Képzeld, én is!

Lehet van ebben a dologban valami.

2016. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerez valakit akivel tudsz meditálni egy idő után tudtok érzéseket ,gondolatokat küldeni egymásnak .

Ezt telepátiának hívják ;akivel ismeritek egymást és gyakoróltok működik, 404-nek sikerült egy idegen civilizációval kapcsolatot teremteni .

Ez kétlem ,hogy menni ,de gyakólás és tapasztalat kérdése ,404 több ,mint ötven-hatvan éves .

2016. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ozmium42 ***** válasza:
25%

Ha se ellene, se mellette nincs bizonyíték, akkor a kézenfekvő hozzáállás az, hogy nem hiszel benne.


Másrészt, nagyon könnyű belátni, hogy ez a hülyeség nem létezik. Attól, hogy gondolsz valakire, az csak a te fejedben van, az hogy álmodsz vele, szintén. Nem kerül át az illető fejébe a te fejed tartalma. Ezen kívül nyilvánvaló, hogy nagyon sokan gondolunk nagyon sok emberre erősen, és álmodunk is velük néha, de ők erről soha nem szereznek tudomást. Az elmélet mellett pedig csak annyi szól érvként, hogy előfordult már, hogy két ember egyszerre álmodott egymással, ez azonban véletlen egybeesés és semmi misztikus tudatszint meg asztrálsík halandzsa oka nincs.


"Szoval az eset ugy tortent, hogy mentem haza az iskolabol, eszembe jutott ez a szemely, es nem telt el 2 perc jott velem szembe. Veletlen muve, vagy ezek a tortenesek birnak valamilyen jelentessel?"


Most komolyan képes vagy feltételezni, hogy az elméddel odavonszoltál valakit magad elé, aki magától nem ment volna arra?

2016. dec. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!😊

Szerintem nem kovettem el ellened semmi rosszat, ugyhogy nem ertem hogy mire fel tamadsz le. Szerintem senki nem feltetelezett ilyet, sot 1 szoval nem irtam hogy en aztan erre kepes vagyok, pusztan leirtam.. es kepzeld, ha hiszes ha nem, nem egy emberrel fordult mar elo hasonlo szituacio.

Hallottal mar a vonzas torvenyerol? Na olvass utana.

2016. dec. 27. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ozmium mindíg harcol az igazáèrt. Nem tudja elviselni, ha valakinek más nèzetei vannak, mint neki. Nèzd el, ő már csak ilyen :'D
2016. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Működik...és mindig is működött, én is rendszeresen tapasztaltam, nem véletlenszerűen.. még a tudatszintnek sem kell egyeznie.Viszont fontos hogy legyen valamilyen kötődés az illetővel(ez elengedhetetlen) ha az megvan akkor bizonyos módon el lehet érni.Az átvitel erőssége gyakorolható stb..A témában létezik szakirodalom nyilvánvalóan nem lesz mainstream tudomány mert a jelenlegi dogmatikus rendszer ellensége az emberi tudatosság és érzékek fejlesztésének ilyen jellegű támogatása...
2021. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!