Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tetszik az osztálytársam?

Tetszik az osztálytársam?

Figyelt kérdés
A legjobb barátaim állandóan vele szivatnak, állandóan őt hajtják nekem, hogy én biztos szerelmes vagyok belé stb..Na de mi van ha igazuk van? Azt mondják nagyon látszik rajtam, hogy zavarban vagyok, ha vele beszélek stb..Néha én is így érzem, meg olyan fura az egész. Álmodtam is már vele nem is egyszer, meg szeretek vele lenni, örülök, ha látom, de ha más lánnyal akkor kicsit mint ha féltékeny lennék. Lehetséges, hogy tényleg bejön nekem?

2016. dec. 27. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszik bár szerintem annyira beléd vésték hogy biztos hogy tetszik neked meg hasonló mondatokkal hogy te magad is kezded elhinni.
2016. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod mi honnan tudjuk mit érzel?
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
79%
Ha már kérdezgeted akkor ez nem igazi szerelem...maximum tetszik...de hidd el ha igaziból szereted nem kell fel tenned ezeket a kérdéseket.
2016. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!