Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Felkeltem és ordítottam?...

Felkeltem és ordítottam? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem álmodtam rosszat, de anyukám azt mesélte hogy a szoba közepén álltam és nagyon hangosan ordítottam háromszor kábé. Az álmomra nagyjából emlékszek, de azt hittem hogy ezt is csak álmodom. Ebből kissé homályosan de arra emlékszem mikor ordítottam és anya bejött hogy mi a baj és nyugtatott.


mitől lehet?



2016. dec. 28. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
sokat zabáltál a karácsonyi menüből lefekvés előtt.
2016. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Karenjeans87 ***** válasza:
A nyomást, s a nap folyamán átélt feszültséget, álmodban vezeted le. Esetleg horror filmet néztél s attól lett rossz álmod.Alvás előtt hallgass szép nyugtató zenét,s forró tejet, vagy kakaót igyál. Esetleg olvas valami jó könyvet.
2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Lehet epilepszias rohamod volt
2016. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Duenna ***** válasza:
72%
3-as! Hülyeséget beszélsz!
2016. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kellene tán drogozni!
2016. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 2,3,5,6sHsz.szégyellje magát!



Hány éves vagy?

Hormonváltozás kezdetén szoktak ilyen félelmek jönni.Nincs különösebb jelentősége csak akkor,ha visszatérő probléma.

2016. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!