Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Több napja alvás közben...

Zarky kérdése:

Több napja alvás közben sírok/nyögdécselek, reggelente teljesen leizzadva ébredek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Valószínűleg rossz álom miatt, de nem emlékszek szinte soha az álmaimra.

Mit lehetne ez ellen tenni?



2016. dec. 31. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megerőszakoltak?
2016. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vannak félelmeid a jövővel kapcsolatban? Év végén előjöhetnek.


Egyelőre, rövid távon annyit tehetsz, hogy kilöbbölöd lefekvés előtt az agyadat, zenehallgatással vagy bármivel, amihez nem kell gondolkodni. Filmnézés, olvasás nem jó, egy séta, testmozgás, mosogatás, ilyesmi lehet, gondolkodtató tevékenység nem.


Aztán hosszabb távon meg kellene találnod, mi az, ami feszültséget okoz Benned.

2016. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mit csinálsz alvás közben ha nem emlékszel semmire?
2016. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyulladásos betegsèg. Belàzasodsz èjjel de annyira mèlyen alszol, hogy nem kelsz fel rá. Reggelre lemegy a lázad ezèrt megízzadsz. Az ilyen álomközi belázasodás, szinte mindenkinèl rèmalmokat eredmènyez.
2016. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem erőszakoltak meg, 23 éves férfi vagyok. Onnan tusom, hogy a feleségem párszor felköltött és ő mondta hogy rángatóztam és nyögdécseltem.

A jövővel kapcsolatban vannak kétségeim sajnos, nem is kevés, nemrégiben voltak családi problémák ezért gondoltam a rémálmokra.

Miféle gyulladás lehet? Érdemes orvoshoz fordulni vele?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. dec. 31. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem semmi ilyesmi. Valószínűleg rosszul alszol. Rossz az alvási teknikád este forgolódsz gyakran ébressz fel csak nem veszed észre, mert ezek mikroébredések. Ezért vagy leizzadva reggel.
2016. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem magamon, hogy mindenre szinte felriadok (édesapám szintén ilyen). Mit lehet ellene tenni? Soha nem tudom kipihenni magam.
2016. dec. 31. 12:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem matrac ágy vagy párna csere kell. Oda kell figyelni hogyan alszol és mikor. Egyébként a rendszertelen étkezés is lehet az oka, de nem csak az alvásproblémát, de az izzadást is megmagyarázza.
2016. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megpróbálom lecserélni őket és az étkezésemet is megváltoztatom.
2016. dec. 31. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nekem is hasonló problémám volt, de én is ezzel a módszerrel küzdöttem le.
2016. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!