Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő rémálom? Többször is ezt álmodtam.

Figyelt kérdés

Az álom:


Egy hotelben játszódik. Én és egy nyomozó (nő) minden szobát átnézünk (nem tudom mit keresünk). A szobák átlagosak, átlagos emberekkel. Viszont egyszer bemegyünk egy szobába amit hatalmas. Sötét és ijesztő alakokkal van tele. A nyomozó halál nyugodtan megy tovább (mintha nem látná a rémeket) és felmegy egy padlásra. Én meg próbálok utánamenni, de nem tudom követni. És itt felkeltem.


Itt egy másik rémálom:


Egy cirkuszban vagyok ahonnan addig nem lehet elmenni amíg nem teljesítesz minden feladatot. Minden sátor egy állomás volt ahol ijesztő emberek voltak. A cirkusz kerítéssel volt körbevéve és nem lehetett kimenni amíg nem teljesítettem a feladatokat. És aztán jött egy ember. Itt felkeltem.



2017. jan. 5. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nézz ilyen sok horror filmet!Rossz hatással lehetnek a szervezetedre!Azt ajánlom gondolj valami jóra ami eltereli a figyelmedet ezekről.Nézz vicces videókat és nevess sokat!És hidd el ha tovább bolygatod ezeket a ,,rossz álmok" dolgokat még a végen belebetegszel vagy komoly bajod is eshet!
2017. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!