Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért térnek ezek az álmok...

Miért térnek ezek az álmok újra és újra vissza?

Figyelt kérdés

Az álmok nem teljesen egyformák, sőt a környezet/"cselekmény" mindig változik. Az egyetlen közös bennük, hogy mindig történik velem valami borzalmas, pl. hasba szúrnak, meg akarnak ölni és menekülök stb. Fájdalmat sosem érzek, csak a halálfélelmet érzem erősen és ami a legrosszabb, hogy SENKI sem figyel rám. Mindig a családtagjaim vannak a "környéken", de akárkihez futok, mindig legyintenek, hogy túlzásba viszem az aggódást, ne drámázzak stb. (Miközben ömlik belőlem a vér, vagy nincs meg a kezem...)

Alapvetően nem érzem úgy, hogy ennyire figyelmen kívül hagynának, ezért nem értem.

Lassan 10 éve jönnek hasonlók, de kifejezetten ritkán, évente 1-2.

Kiskoromban egyszer a strandon a "pancsolóban" (egy tó sekély része, kb térdig érő víz) játszottam, mikor egy idegen gyerek hátulról fellökött és belenyomott a vízbe és nem engedett el, éppenhogy nem fulladtam meg (szerintem összekevert valakivel, vagy minipszichopata volt, nem tudom). Nem tudom, hogy sokkot kaptam-e, de mikor végre kiértem a partra édesanyámhoz, azt hitte viccelek és nem hitt nekem. Elképzelhetőnek tartom, hogy igazából ez volt a nagyobb trauma az eseményben, de akkor miért csak a tinikorom végén jelentkeztek ezek az álmok először?

Ráadásul már egy ideje külön élek, jó a kapcsolat a családommal, mégis "folytatódik".



2016. szept. 14. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Pro és kontra alapján készítened kellene egy listát arról::a jelenlegi helyzetedben hogyan érzed magad,mire vágysz a legjobban,mit szeretnél,milyen fontossági sorrendet állítottál fel az életedben stb...

Ne kapkodj vele a listát ráérsz kitölteni hiszen úgyis jönnek hozzá még kérdések. Csak akkor válaszolj a kérdéseidre ha nyugodt és izgatott állapotban is ugyanazt mondanád.

Légy önmagaddal nagyon őszinte!

Valami nagyon nyomaszt téged és csak te tudod megfejteni mi lehet az oka!

2016. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!