Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta visszatérő álmom...

Évek óta visszatérő álmom vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmom kezdetén általában minden jól indul.

Pl.megismerkedek egy csinos lánnyal szerelmes leszek és együtt vagyunk minden tök jó.

Vagy lesz egy jó kocsim a világ legjobb kocsija és csak megyek vele ide oda és minden oké.

De bár mi is a tárgya az álomnak(több féle szokott lenni)

az elején mindig minden jó.

Aztán egyszer csak Pl.eltűnik mellőlem a lány vagy nem találom a parkolóban az autómat vagy elpakolom valahová a legkedvesebb tárgyamat de tulajdonképpen mindegy hogy mi a tárgy mindig ugyanaz történik hogy elindul egy kétségbeesett keresés kutatás összevissza megyek mindent megpróbálok szinte már pánik szerűen, de a szeretett dolog elvész és soha többé nem látom viszont és nagyon nagyon keserű szomorú leszek...

Már nagyon rég óta sok sok éve visszatér ez az álom

Kíváncsi vagyok vajon mit jelenthet?


2010. máj. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
"elveszíteni - álmunknak ellentétes jelentése van: sikereket, hasznot jelez"
2010. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ejj! Orbitális baromság az álmokat sablonosan fejtegetni, gondolok itt az előttem szóló badar szövegére. Alaphangon én nem fogadom el az ilyen Krúdy Gyulás viccnek is beillő népbölcsesség szagú belemagyarázásokat. Az álmokat csakis a pszichológia szintjén érdemes vizsgálni! De mindezek mellett természetesen vannak olyan alapvonások, amik általában ugyanazt jelentik. Szerintem az álmaid arról szólnak, hogy nagyon ragaszkodsz a földi javaidhoz, vagy mondjuk a presztízshez, amit ezek biztosítanak, és félsz, hogy elvesztheted őket. Tudatalatt vagy tudatosan, de mindene esetre az álmod ezt tükrözi. Mindenképp félelem húzódik itt meg, amolyan "jön még kutyára dér" dolog. Vagy talán félsz, hogy ha valami vágyott dolog valóra válik, az sem tarthat soká, mert azt elveszi az élet önhibádon kívül, vagy pont amiatt.
2010. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:12


T.Válaszíró...

Te tényleg tudsz valamit(Csak nem ez a szakmád?)

Szinte szóról szóra illik rám amit írtál

Nagyon el fogok ezen gondolkodni

Köszi

Csövi...

2010. máj. 4. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mutatja az álmod, hogy tudat alatt görcsösen ragaszkodsz TÁRGYAKhoz. Meg kellene tanulnod elengedni. Észre kellene venni, hogy a TÁRGYAK, a birtoklás nemcsak kényelmet jelentenek, hanem börtönt is, elveszíteni valamit, pedig nemcsak veszteség, hanem lehetőség az újragondolásra, a keresésre, a felfedézésre, a szabadságra.
2010. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!