Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez a 3 álom mit jelenthet?

Vajon ez a 3 álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy taknyos kölyök vagyok meg minden... Már sok helyre írtam a kis "történetemet", úgyhogy lehet ismerős. Na szóval. A papám augusztusban halt meg, éppen akkor esett kómába mikor neki vettünk bikavért Egerben ( Szilvásváradon nyaraltunk ). Hívnak... Éppen újraélesztik a papámat. Hogy engem mekkora sorscsapás ért! Én azt hittem ott pusztulok el! Kidőlt belőlem a bőgés. Felhívtuk a nagybátyámat, és ő mondta hogy nem is élesztették újra, de kómába esett. Nem változtatott ez semmin. Abban a percben fogtuk magunkat, összepakoltunk, és mentünk haza ( Eger --> Vas megye )! Én nem mehettem be hozzá a kótházba hozzá :(

Na és volt 3 álmom vele kapcsolatban.

1. ( pár héttel a halála után )

Ment előttem, de a háttér csak olyan sárgás - aranyos volt, de amúgy nem látszódott semmi. Nem egészében láttam, hanem úgy a háta közepétől felfelig. A télikabátját,sálját és sapkáját viselte. Egyszer sem nézett hátra,csak ment-ment-ment...

2. Fent voltam az emeleten ( két szintes a ház ), és csengetett valaki. Kinéztem. Ott ült a háztetőn nekem háttal, lila ing, és fekete nadrág volt rajta ( ilyen ünnepies ). Nem nézett rám. Kimentem. Rendőrök jöttek, és közölték velem hogy meghalt a papám. Felnéztem a tetőre, és akkor rám nézett ( még mindig ült ).

- Maradj itt! - mondtam neki.

- Nem lehet. - válaszolta.

- Miért?

- ( Csak... ) Mert... ( nem emlékszem pontosan hogy az a "csak" ott volt-e.

Felnézett az égre.

- Mondd meg a mamának ( aki születésem előtt elhunyt ) hogy jól vagyunk!

Még egyszer rám nézett, és felpillantott az égre és elment...

3. Ez fura volt. Ahol a papám lakott ( 2 éve elköltöztünk onnan ) ott valamit kerestem ( nem tudom mit ). Egyszer csak hallom hogy valaki jön be. Az utcánkban lakó férfi. Kifutottam, és már velem volt a papám is. Azt hiszem az a férfi egy láncfűrésszel kergetett. A papám mondta hogy kövessem. Követtem. Elbújtunk a férfi udvarjában, a traktorja mögé. Papa elment, de én észre se vettem. És felébredtem...


Azóta nem történt ilyesmi. Egyszerűen nem tudok vele álmodni! Valahányszor gondolok rá, mindig elterelődik a figyelmem. Mintha nem akarná, hogy vele álmodjak :(. És az egészben az bosszant a leginkább, hogy meg akartam ölelni mielőtt elmegyünk Szilvásváradra, de valami visszatartott. A kérdésem az lenne, hogy mit jelentenek az álmok? Hogyan tudnék újra vele álmodni?

12L


2010. máj. 4. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első álomhoz annyit tudnék mondani:egyszer olvastam egy könyvben,hogy valaki öngyilkos akart lenni,leugrott egy hídról és halálközeli élményben volt része.Ekkor ő aranysárgás színben látott mindent és ezt furcsállotta az élményben a legjobban....Szóval,ez az aranysárgás táj,ahol papádat láttad,valahol odaát talán tényleg ilyen lehet.


2.Nem maradhatott itt,gondolom teljesítette az életfeladatát.Nagymamám mesélte,hogy mielőtt az anyukája meghalt,látta őt álmában,amint végigsétál a tetőn .Lehet,hogy ez a tetőn ülés-járás valamilyen közös szimbólum bizonyos emberek álmában,ami a halálesettel kapcsolatos.


3.Nagyon kötődsz még mindíg a papádhoz pontosabban:kötöd őt,a lelkét magadhoz és emiatt nehéz lehet neki odaát.

(álmodban kerestél valamit a házában..emlékeket!)

Nem kell,hogy lelkiismeretfurdalásod legyen az elmaradt ölelés miatt,hidd el,ő tudja,mit érzel és nem bánja,vigyázni fog rád akkor is,ha álmodban nem jelenik meg majd egy ideig.Ezt a 3.álmod bizonyítja.

2010. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem még nem engedted el és mind a három álmodban az volt hogy elmegytehát te megkaptad azt a lehetőséget hogy 3* búcsuzz el tőlle ami nagyon jó:) úgy tudsz vele álmodni ha nem gondolsz rá akkor csak úgy jönni fog és én is azt mondom hogy ne aggódj az utolsó ölelés miatt ő tudja hogy szereted :)
2010. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, ma sokat fogok rá gondolni. Amúgy ilyenek az eszebmbe sem jutottak volna. Tényleg köszönöm
2010. máj. 4. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tippem:

Első álom. Megy előtted. Előbb halt meg mint te. A fény is a túlvilág fénye. Azért megy háttal,mert nem köszönhettél el tőle. Ez olyan minha hátat fordított volna.

Második álom.Már kezd nem valóságos lenni, tetőn ül. Még fáj, hogy nem láthattad ezért még háttal ül. Feléd fordul, te marasztalod,ő pedig nem ad rendes választ, mert számodra még bármit mondana is elfogadhatatlan és hiányzik. A mamádnak üzen mert összekötötted őked, hiszen ő is halott, ha mégoly régen is halt meg.

Harmadik álom.A papád régi lakhelyén kutatsz keresel valamit (a papádat! összekötöd a személyét a hellyel). S a papád megment a lánfűrészestől, azaz a veszélytől. MItt mát tudsz fájdalom nélkül gondolni rá.


Szóvalkedves álmaidban tisztán látszanak a gyász állomásai. A fájdalom a hiány és a keresés, hogy betöltsd az űrt amit maga után hagyott. Az ilyen álmokat nem lehet erőltetni.

2010. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Olyan fura hogy ti így látjátok. Mármint hogy lehet így van. Vagy olyan elképzelhető hogy így lenne. Köszönöm. De amúgy miért ment háttal nekem szerinted? Megsértődött? Vagy miért?
2010. máj. 4. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol te haragudtál rá amiért meghalt és még csak rád sem nézett el sem köszönt. Hátat fordított.
2010. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért áll hátal mert tudod amikor a filmekben is el búcsúzik a csaj a szerelmétől akkor se fordul vissza a pasas tehát ez azt jelenti hogy mgy és hhátra se fordul mert akkor nehezebb lenne neked is meg neki is érted remélem segítettem 2.válaszoló
2010. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet...
2010. máj. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!