Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodtam azt ketszer...

Miert almodtam azt ketszer is, kozben felkeltem?

Figyelt kérdés

Hogy Apu, öngyilkos lett, sirtam nagyon, arra ébredtem fel.

Leugrott magasról, azt àlmodtam...

29 N


2017. jan. 13. 08:00
 1/1 anonim válasza:
Ez sajnos nem jó jel! Zuhanással álmodni a legtöbbször arra utal, hogy lefelé irányuló spirálmozgások/rezgések vannak jelen, esetleg fognak jelentkezni, amennyiben a zuhanás végét is látod, az arra utalhat, hogy ezek a mozgások már egy ideje megvannak és nemsokára fordulópont következik, ez a legtöbbször egy kifelé nyíló spirál, vagy emelkedő hullám, tehát pozitív változás azonban nem minden esetben! Mivel mindez apukáddal történik, és meghal, ez azt jelenti hogy az anyagiakban fog ez megvalósulni, tehát anyagi veszteséget jósol. Van még egy magyarázat (mivel nem láttam az álmot, nem tudom pontosan megmondani melyik eset áll fennt): amennyiben apukád az álom főszereplője, valaki aki fontos neked veszíteni fog a tekintélyéből, vagy nagy presztízs harcot fog megélni életében, míg ha te is központi szereplő vagy, utalhat az álom a saját önbizalmadba vetett hited gyengeségére!
2017. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!