Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is előfordul az álmában...

Másnak is előfordul az álmában, hogy teljesen beleéli magát az álmába?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl., hogy álmodban megbotlasz, és arra ébredsz fel hirtelen, hogy fáj a bokád.

Vagy például álmodban kergetnek, megvernek, fenyegetnek, és arra ébredsz, hogy a párod ráz, mert kiderül, hogy segítségért ordibálsz az éjszaka közepén?



#VALÓDINAKTŰNŐÁLOM
2017. jan. 16. 09:50
 1/4 anonim válasza:
Igen, velem rendszeresen előfordul. Az álmaim hihetetlenül intenzívek, teljesen olyan az egész, mintha valóság lenne. Egyszer pl. azt álmodtam, hogy megsérült a jobb talpam, és azzal a lábammal csak lábujjhegyen tudtam menni, mert annyira fájt. Reggel, amikor felkeltem, láttam, hogy a lábamnak semmi baja, és tudtam, hogy csak egy álom volt az egész, mégis, amikor kikeltem az ágyból, és elindultam a konyhába, észrevettem, hogy lábujjhegyen megyek, pont ugyanúgy mint álmomban. :D De ez a sztori nem egyedi eset, rengeteg ilyenben volt már részem :)
2017. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ritkán álmodom, viszont kihat rám a reggeli 1_2 órában, és igyekszem gyorsan elfelejteni.
2017. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most bevagyok baszva és beleélem magam .

Egy kis GyK egy ki bór ...

Telefonon csapatom !

2017. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha álmodban kiabálsz, az nem természetes. Rosszul blokkol az agyad REM fázisban. Persze nem azt mondom, hogy ez rossz, mindenkinek vannak ilyen dolgai.
2017. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!