Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még mindig nem merek magasra...

Még mindig nem merek magasra repülni álomban. Miért nem?

Figyelt kérdés

Ma végre ment a repkedés, ráadásul tudatos álom volt, rájöttem, hogy álmodom, mégsem ébredtem fel, csak élveztem, hogy másfél-két méter magasságban repkedek, követve egy folyosót. Felfelé is mehettem volna, de a fák fölé már nem mertem emelkedni, mert veszélyesnek tűnt.


Paradoxon, hogy egy tudatos álomban.


Eddig csak "hagyományos" álomban repültem, akkor sem magamtól, hanem valamilyen eszközzel, és valamiért sohasem sikerült normálisan emelkedni.


Miért van ez? Miért nem merek elrugaszkodni a felhők fölé, kihasználni az ilyen lehetőséget, hogy megéljem a korlátok nélküliséget? Éber állapotban tériszonyos vagyok, ez lehet a magyarázat, vagy inkább más az, ami blokkol ilyenkor?


2017. jan. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Azèrt mert fèlsz. A dolgokat meglatásaid alapján, lehetsègesre ès lehetetlenre osztod. Ez a felfogás egy igazi beton fal a siker körül
2017. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tájékoztatnálak kedves kérdező, hogy a tudatos álmodásnak semmi köze az ezotériához :) Az ezotéria a hülyék játszótere, a tudatos álmodás viszont létező agyi jelenség.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: Itt szó sincs félelemről. Egyszerűen csak alacsonyabb tudatosság szinten voltál álmodban, így dolgoznak benned az emberi ösztönök. Ez gyakorlás kérdése, na meg persze meg kell tanulni az álmot stabilizálni. Vannak erre jó módszerek, az interneten rengeteget találsz.

Sokszor elég álmodban megállni és alaposan megvizsgálni a kezedet, rajta minden apró ráncot. Ekkor rendszerint kiélesedik a kép, jobban benne leszel.

2017. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert kishitű vagy!

Nem hiszed el, hogy aki tud repkedni 1.5/2 m magasságban, az tud feljebb is. Sőt! érdemesebb, mert ha magasabban -felhők felett- repülsz és onnan esel le, nem leszel testi nyomorék, nem szorulsz más gondozására életed fenntartásához.

Szárnyalj, ne félj! A zuhanás is okozhat élményt!

2017. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1#,3#

Ha nem értetek hozzá, minek válaszoltok? Álomban nincs ilyen, hogy valaki kishítű. Felszínesen van benne az álomban, ezen kell változtatni.

2017. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21.17 ha ezt így gondolod te vagy a legnagyobb hülye, hogy idejöttèl játszani

;)

2017. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Catlin válasza:

#5

Én is épp ezt akartam írni :)

2017. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!