Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (Kérdés túl...

Mit jelenthet? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú, de azért nem annyira hosszú. Ha valakinek van kedve elolvasni, és van ötlete, megköszönném. )

Figyelt kérdés

Az álmomban láttam egy babakocsit az égen, félig-meddig rendes babakocsi volt, félig-meddig olyan, mintha egy csillagkép lett volna. Olyan pozícióban is volt, mint ahogy a Göncöl-szekeret láttam az udvarról (már nem ott lakok).

Mellette volt 3 hold. A legfelső telihild akart lenni, de a jobb széléből hiányzott egy kis darab. Mintha ki lett volna harapva egy része, de szabályos volt, tehát nem voltak fognyomak. A második alatta volt, és tőle kicsit jobbra. Ez olyan volt, mint napfogyatkozáskor a nap (színe olyan volt, de úgy gondolom, hogy hold volt), egyébként kisebb volt, vagy csak messzebb volt, mint az 1., de ugyanúgy hiányzott belőle egy pici rész, de valamivel kevesebb, mint a másikból. Ez nem is egy helyben volt, hanem mozgott, de nem túl nagy helyen. Inkább csak olyan volt, mint amikor rezeg a telefon az asztalon, és amiatt bemozdul. A harmadik, legalsó vízszintesen körülbelül a 2 között volt, ez nem volt eltakarva, nem is hiányzott belőle, ez egy teljes telihold volt. Néha jobbra ment gyorsan egy bizonyos pontig, de mindig visszament ugyanoda, ahol aztán egy időre megállt.


Az ég tengerészkék volt, ahol ezek a dolgok voltak, ez a "kép" bal oldala volt, jobb oldalon fekete volt az ég. Olyan volt, mintha ködös lett volna az ég, de a képeket tisztán láttam. Semmi, és senki mást nem láttam, az álom elején messzebb voltam, aztám folyamatosan közeledtem, míg annyira közel voltam, ahonnan az egészet láttam (ami elég közel volt, de azért még a Földön álltam). Leginkább kíváncsiságot éreztem, valami húzott közelebb, hogy megnézzem, hogy ez meg mi a fene az égen. Aztán mikor megálltam, pici félelmet, vagy inkább valami izgalomszerűt éreztem, de leginkább akkor is kíváncsi voltam.


2017. jan. 24. 09:46
 1/1 Morpheus RexXx válasza:
Nem VOLT valami felírva amit nem szedsz? :)
2017. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!