Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Kérdés túl...

Ez mit jelenthet? Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú

Figyelt kérdés

Görögországban sokat nyaraltunk már apukámékkal(akivel elég rossz a viszonyom, azóta javult, valamennyit amióta megszületett a fiam), a férjem, és a fiam is velünk volt.

Apuéknak egy barátja is jött és annak a fia, menye és unokája.

Apu és a férjem mentek elől egy nagy emelkedőn, ők tolták a fiamat, én pedig hátul beszélgettem az előbb említett mennyel. A domb tetején láttunk egy nagy kamion félét, ami nem bírt felmenni, hiába csinált bármit a sofőr a kamion elindult lefelé. A fiam babakocsiját lefékezte az apám és ott hagyta, mindenki a másik babához futott még a férjem is, a fiam ott maradt egyedül nekem kiabált, én pedig minden erőmmel a gyerekemet mentettem, szerencsére pont ki tudtam szedni a kocsiból és máris eltolta a babakocsit a kamion.

Nagyon félelmetes álom volt, ahogy elsuhant mellettünk a kamion felugrottam az ágyból és a gyerekemet egyből ölelgettem, puszilgattam.


Mit jelenthet ez?


Amúgy apukám inkább játékokkal stb-vel próbálja megvásárolni a gyereket, a férjem meg, gyere megnézzük a lovakat, gyere van egy kinder tojás a zsebembe, ritkán ül le vele foglalkozni, néha úgy érzem, idegesíti a gyerek.


2013. dec. 18. 09:53
 1/1 anonim válasza:
Túl sok mindent belemagyarázol az álmodba fölöslegesen.Bizonyára érzelmi hatása is van az egésznek,de ne fejeltsd el:ez csak álom!
2013. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!