Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már majdnem elaludtam és a...

Már majdnem elaludtam és a nevemet kiáltotta valaki. Mi történt?

Figyelt kérdés
Gyerek koromban sok mindent láttam. Ma már nem . De most is álmodok dolgokat ami valamikor kèsöbb megtörtènik.Lefeküdtem aludni mát majdnem elaludtam amikor iszonyat hangosan valaki a nevemet kiáltotta. Nem a párom volt ès nem.a 4 hónapos babám. Nagyon megrèmültem. Tudom hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok èn is láttam már hasonlót de eddig ilyen mèg nem volt. Mi törtènhetett. Gúnyolodok kimèljenek.
2017. jan. 31. 14:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ez is olyan dolog mint amikor felkelsz és úgy érzed zuhansz..
2017. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Álmodtál már, ennyi.
2017. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát èppen ezaz hogy nem álmodtam mert amúgy rettenetesen rossz alvó vagyok. Ès kb 2 prrc telt el amèg letettem a fejem a párnára ès az esett között
2017. jan. 31. 16:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló lehet benne valami csak èrdekes ès egyben iszonyat ijesztő is volt.Ráadásul olyan bece nevet mondott amit nem is használok ès senki nem így becèz.
2017. jan. 31. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Telepatikus ūzenetet is kaphattál ,bár nem tartom valószínűnek .

Akkor nem nagyon tudnád megkűlömbözetni a' saját gondolataidtól .

2017. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erről.már èn is hallottam de úgy tudom annál egyszerre kell elèrnünk az alfa állapotott. Ami ugyebár nehèz ha nem tudod mikor fekszik le a másik.Mondjuk mindig voltak megèrzèseim álmaim álltalában beis jönnek
2017. jan. 31. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Alvas paralizisnek nezz utana! En minden este elalvas elott hallok hangokat amik beszelnek vagy hozzam vagy nem hozzam. Eleinte halalra remultem toluk. Mostansag is van hogy meglepodom rajta mert nem mindig kedves dolgokat hallok es van mikor en nekem is a nevemet szinte kiabaljak ram. De tudom ez annyit jelent hogy nagyjabol 2 perc mulva alszom.
2017. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akar lehet annyi hogy "vidd le a szemetet" "edd meg a repat" "voltal ma boltban" jellegtelen semmit mondo xarsagoktol elkezdve lehet ez a "TUDOM KI VAGY!!!" vagy "LATLAK TEGEG!!!" Vagy barmi fenyegeto ijeszto beszed is... mar mindenfele megtortent. De a sajat nev hallasa is tipikus. En nem tudom hogy ez konkretan mitol van es a "tudosok" is csak valoszinusitik de mint jelenseg sok emberrel elofordul es le van irva.
2017. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hipnagógia (hipnopompia)


[link]

2017. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hű azèrt ez komoly.Örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül.Köszi a segitsèget utánna fogok nèzni.
2017. febr. 1. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!