Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elméletileg arrol álmodunk...

Elméletileg arrol álmodunk ami napközben történt vagy amitől félünk esetleg amire vágyunk . Miért álmodtam akkor ezt?

Figyelt kérdés

Egy nővel versenyeztem . Méghozzá szájdobolásban ( a franc se tudja miert ) . Én elkezdtem szájdobolni de rögtön nagyon gyorsan elés ütemesen , viszont értelme nem volt csak jol hangzott . Aztan a ,,zsüri ,, ( aki egy másik nő volt , ez az egész egy random utcai verseny volt ) mondta a nőnek hogy ne siessen ugy mint én .

A nő vinnyogott egy fél napot mire elkezdett szájdobolni .

Azután egy buszra is fel ment, ott is nyomta egy darabig majd a buszon megkérdezte egy idős nő tőle , hogy akkor te szeretsz ba...ni ?

Ezt követően lejöttünk a buszról , mondtam neki hogy hallottam hogy énekeltél igazábol ez nem is szájdobolás , le foglal buktatni . De úgy mondtam neki , mintha viccelnék amire ő megsértődött .

Bementünk egy ruha bolt szerű helyre de előtte mondta hogy ne menjek mert meglátom a ruháját . Úgy mentem be hogy eltakartan a ruhát , amitől ő megkedvelt . Bent az üzletben màr fehérneműben volt , és egy másik hapsi ellezdett lökdösni az öltöző fülke felé , akivel összeverekedtem . Itt ébredtem fel .


Ami fura hogy mikor felkeltem mérhetetlen szeretetet éreztem a nő iránt .. Nem tudom ki ő . Mi lehet ez a hülyeség ?:D ( 21 / f )


2015. márc. 7. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle emlék keveredhet az álmunkban. Én már airsoftoztam a barátaimmal egy Dunán úszó légvárban, a csillagok háborúja filmben szereplő rohamosztagosok ellen. Mondjuk ettől fel is ébredtem, akkora marhaság volt. Elhiheted hogy ilyen sosem történt velem a valóságban, bár már airsoftoztam is, légvárba is befizettem egy rokon lányát stb, szóval az álom valós emlékekből táplálkozott.


Az meg hogy nőről álmodsz tök természetes (ezt még leírnom is felesleges volt), viszont hogy van-e olyan nőismerősöd aki - most találgatok - jellemre ilyen sértődős, de szeretni való, azt csak Te tudod.

2015. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%

Valamelyik nap hallottam a tv-ből szájdobolást.

Halvány fogalmam sincs, hogy film volt-e vagy reklám, mert nem néztem, a tv csak háttérzaj funkciót töltött be.

Lehet, hogy te is éppen azt láttad/hallottad, és elraktározta a memóriád.

(De ha mégsem, annak sincs jelentősége, mert nem az a lényeg, hogy mikor és hol hallottál olyat.)

A figyelem, ami szelektál a minket érő ingerekből, és egyes információkat kiemel, lehet szándékos/tudatos és automatikus/nem tudatos is. Minden valaha elraktározott információ összekapcsolódhat bármilyen régi emlékekkel, így születhetnek belőle fura álmok.

2015. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!