Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam. Szerintetek mit...

Ezt álmodtam. Szerintetek mit jelent? (A türkizkék szín álmomban)

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam hogy egy hatalmas TÜRKIZKÉK pók felfalja a halakat az akváriumomból és a víz véres majd a pók kiszabadul és elrohan a lakásban. Ma éjjel azt álmodtam, hogy a barátnőm húgának van egy TÜRKIZKÉK kígyja ami mérges. Hozzányúlok aztán elszabadul. Elmegyek kezet mosni majd már apámnál vagyok és átcserélem a ruhámat. A hátsókertben pedig egy férfi és egy nő jár. A nőt a férfi Móninak szólítja.

2017. jan. 31. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Ha TÜRKIZKÉK, ha nem TÜRKIZKÉK.


Apropó: tudod, hogy nyugodtan írhatod ezt a színt kisbetűvel?

2017. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD a' lila szint árnyékban néha tűrkiznek látni ,ugyan így a' pirossal és a' zőlddel .
2017. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent konkrétan. A tudatalattidból szabadultak fel emlékek. A pók az álomban olyan dolgoktól is megjelenhet, hogy láttad pár hete a Reszkessetek betörőket. Így van ez az összes többi álomelemmel is. Szóval nem jelent semmit, kár ezen agyalni.
2017. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Talán annyi hogy a kék a torokcsakra színe. Esetleg nem tudsz vagy mersz kimondani dolgokat és az általában a torokcsakrát viseli meg s azt kékkel oldjuk vagy gyógyítjuk.
2017. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!