Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy converse...

Szeretnék venni egy converse all star-t, már vban egy szürke most szeretnék egy királykék ( türkizkék f**om tudja milyen színű xddd) -et venni? Sztetek jó szín egy fiúnak vagy vmi más? :S 13 f

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy sötétkék tökéletes, és ahhoz könnyebb is öltözni mint egy világosabb kékhez. De ha szereted az élénk színű darabokat nyugodtan vehetsz türkiz színűt.

[link]


[link]

2012. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én most vettem ilyen cipőt, sötétkéket, jó, mert ez a szín mindenhez megy. Pl: világos naci és sötét felső és fordítva is igaz.

A türkizkékhez nagyon sok szín nem passzol.

Anikó

2012. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak ezek az élénkebb színek sem (türkiz, piros, zöld), csak tényleg az van, hogy erősen behatárolt, mivel (milyen színű cuccokkal) néz ki jól. Szóval ha inkább valami "univerzálisban" gondolkodsz, akkor a sötétkék. Vagy valami másik klasszikus szín.
2012. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még a farmerszínű is tetszik lehet h az lesz csak azért tetszett a világos kék mert van egy világoskék farmerom meg egy newyorkeres smiley-s pulóverem amin a smiley nyelve kék ( világos ) de akk sztem marad a farmerszínű... ja meg azért kéne most egy világosabb mert csak ilyen sötétebb cuccaim vannak mindenből most meg kéne egy kirívó szín is :) esetleg vmi másik szín? :)
2012. máj. 3. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt ezeken:

[link]

[link]

Azt hiszem, hogy fogsz találni megfelelőt :D

2012. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh..köszi xd
2012. máj. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!