Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amit álmodok, az megtörténik!...

Amit álmodok, az megtörténik! + egyéb furcsaság. Miért van ez? Lentebb leírtam néhány esetet. Miért van ez? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Több olyan álmom is volt már,amikor meg megálmodtam egy sérülést,vagy egy cselekvést,tehát amit megálmodtam,az másnap,vagy pár napra rá megtörtént.Például nagyon izgultam egy földrajzdoga miatt,és nagyon pánikoltam,rengeteget tanultam rá.Álmomban láttam a dolgozatot,a dolgozatlap méretét és kérdéseit,rajta egy négyessel a nevem mellet.Nem foglalkoztam vele,mert csak álom volt.De valóban,minden pont ugyanolyan volt,mint az álmomban,és négyest is kaptam.Most lesz a matekvizsgám.Még mielőtt megkaptam volna a vizsgalapot,megálmodtam egy tanítási napot.Álmomban a hatványozást vettük,és jól ment.Megnéztem a tankönyvben,hogy van-e ilyen téma,és valóban volt.Rá pár hétre megkaptuk a vizsgalapot,és ott volt benne a hatványozás!A matektanárom azt mondta,hogy azt vagy fogjuk venni,vagy nem,attól függ,hogy lesz-e rá időnk venni az anyagot,ha nem vesszük,akkor mégsem lesz benne.Most kiderült,hogy mégis benne lesz,és a jövő héten vesszük majd.És ezen kívül minden úgy történt ezen a napon,mint az álmomban.+ Ha ébren vagyok,és csöng a telefon,lehet,hogy nem is engem keresnek,mégis megérzem valahogy mindig jól,hogy kihív,és engem keres-e vagy sem.Pedig nem várok hívást senkitől.És nem tudom,hogy mi ez az egész.
2010. máj. 7. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is olyan ritka mint gondolod.. Mindenesetre én örülnék a helyedben :)
2010. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Elég valószínű, hogy az iskolák nagy részében tanítják a hatványozást, és még a könyvben is benne van..........
2010. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, ha nem tetszik a válaszom, de szerintem ezek csak puszta szerencsék, és a bizonyos 6. érzéked álomban fejti ki a hatását. Szó sincs itt jóslásról, mindössze a megérzés. :)

Én nem irigyellek, nagyon szomorú lennék, ha előre tudnám, hogy mi fog történni velem, hiszen az univerzum egy nagy véletlenség, maradjon is az :P.

Mellesleg én is álmodtam már cifrát, érdekes lenne, ha megtörténne. Némelyiknek örülnék, némelyiknek kevésbé.

2010. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A második válaszolómnak üzenem,hogy az én iskolámnak más tanterve van,és mi a hatványozást lehet,hogy csak hetedikben tanultuk volna,nem hatodikban,mert helyette egyenleteket és egyenlőtlenségeket vettünk eddig.
2010. máj. 7. 20:02
 5/12 A kérdező kommentje:
+ én akkor még nem tudtam,hogy egyáltalán létezik olyan,hogy hatványozás.
2010. máj. 7. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolómnak meg mondom,hogy semmi baj sincsen a válaszával,nem haragszom,tetszik amit írt.De én végül is örülök ennek a hatodik érzékemnek,mert matekból is időnként megtörténik velem ez-az.....És más tárgyból is szoktam álmodni.Általában akkor van ilyen,ha nagyon izgulok egy doga miatt,eléggé tanulós vagyok.Kár,hogy a vizsgáim miatt közel sem aggódok annyira,mint a sima dolgozatoknál.:(
2010. máj. 7. 20:06
 7/12 anonim válasza:
85%

Tehát te már előre hiszel benne, hogy amit álmodsz az meg fog történni, szerintem ez elég veszélyes dolog, hallottál már önbeteljesítő jóslatról? Szerintem örülj, hogy szerencséd volt, de ne akard előre tudni a jövőt, főleg, mert annyira összetett dolog ez, nem tudhatod hogy nem befolyásol-e hogy előre "tudod" mi lesz a vége.

Remélem érthető volt:)

2010. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen velem is történt, sőt, mindenkivel szokott :)

Egyszer, még általánosban az osztályommal valami vízműbe készültünk, ahol még sosem jártam. Előtte pár nappal, azt álmodtam, hogy már ott vagyunk, ezért jól körülnéztem.

És mikor valóban elmentünk, döbbenten jöttem rá, hogy az a hely tényleg tök ugyanúgy néz ki, mint ahogy megálmodtam :)

Úgyhogy, ez nem annyira egyedi - mindenkivel előfordul, vannak róla tanulmányok is:)

2010. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek, csak kicsit másképp. Néha ha látok valamit(egy poharat, az ebédet) vagy csinálok valamit(rajzolok, írok) akkor az agyam ráfókuszál(mint pl a filmekben, ha velemit ki akarnak emelni, és olyan érzés, hogy ezt már csinltam láttam, pedig még sosem. Ha dolgozatról álmodok, soha sem az én dolgozatomról. A padtársaméról barátnőméről stb. A múltkor a barátnőm pánikolt a töri tz. miatt, én meg mondtam neki, hogy 5-öst kap(rossz tanuló). Persze nem hitt nekem(ezt én nem álmodtam, hanem csak éreztem). és persze 5-ös lett neki.
2010. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ilyen már velem is előfordult! Még általánosban (jó régen) azt álmodtam, hogy megyek suliba, fehér nadrág van rajtam és piros pulóver, és jön velem szembe egy piros autó (én a járdán megyek) és valaki integet az autóból. Másnap pontosan minden ugyan úgy megtörtént mint álmomban, és csak később vettem észre, hogy tényleg fehér nadrág van rajtam és piros pulóver. :) Érdekes
2010. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!