Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan van hogy amit álmodok...

Olyan van hogy amit álmodok az közbe megtörténik a testemmel?

Figyelt kérdés

pl. tegyük fel h azt álmodom hogy neki ütöm a kezem egy fának és pl közben a kezem nekivágódik az ágy szélének ami szintén fából van.. vagy valami hasonló dolog. ilyen lehet?

mert ezmár nem az első alkalom. és idegesítő h fájó testrészekkel kelek fel.. :/


2010. dec. 30. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen, van :)

Én már sokszor ugrottam, rúgtam álmomban, bár ezután általában felébredek.

Létezik ennek az inverz verziója is: mikor történik valami a testeddel, és azt az álmodba szövöd.

2010. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
akkor jó.. de ezt hogy tudom megszüntetni?hogy ez ne legyen.
2010. dec. 30. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen a legtöbb emberrel megtörténik.
2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
kösd le magad, vagy vegyél egy nagyobb ágyat. :)
2010. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Én olyan szerencsés vagyok,hogy eddig csak kellemes élményeim voltak ezzel kapcsolatban!3szor élveztem el álmomban!!!Mondjuk olyan is volt,hogy fociztam,és a falba rúgtam,ez már nem volt olyan kellemes!

Ez ellen tenni sajnos nem lehet!!Vagy elalvás előtt virágmezőre gondolj,ott nem eshet bajod,hacsak bele nem lépsz egy vakondtúrásba :)

2010. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nagyon elvagytok tévedve válaszolók....

Amit álmodban csinálsz az nem történik meg a valóságban, mivel alvásparalízis állapotba kerülsz alvás közben, ami éppen azért van, hogy ne törd össze magad álmodban...


Akkor lehetséges csak, hogy az igazi tested is utánozza az álmaidban tett mozdulataidat ha olyan betegséged van, ami miatt nem lépsz alvásparalízisbe. De ez ritka.

2010. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell félned, aludj nyugodtan és relaxálj sokat.
2010. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Az alvásparalízis az más, és éppen hogy nem normális.
2010. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Döggomba: Akkor nem normális mikor felébredsz és még mindig alvásparalízisben maradsz. De egyébként pedig ez minden embernél normális folyamat, ahogy leírtam már. Ezért nem töröd össze magad álmodban, nem rángatózol.


Had tudjam már jól, tudatos álmodó vagyok :)

2010. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Én elhiszem, hogy tudatos álmodó vagy (ahogy én is), épp ezért nem értem, miért kevered a fogalmakat. Természetes, hogy alvás közben az agy blokkolja a testet, hogy ne törje magát össze, de az alvásparalízis az, amikor már NEM alszol, mégsem tudsz megmozdulni (ezt is átéltem vagy százszor).
2010. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!